metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wiechec24.10.2016 20:48

Witam. Czy może ktoś wie kiedy otworzą rondo na Wojska Polskiego? Mieszkam niedaleko tego ronda od strony wiaduktu i codziennie jeżeli chce jechać zgodnie z przepisami w stronę miasta muszę nadrabiać sporo kilometrów, ale delikatnie już mnie ten objazd wkurzył i uprawiam partyzantkę jak większość sąsiadów i jeżdżę pod zakaz. Ale już kilka razy widziałem jak stoją tam policjanci i straż miejska.

ziobro ~ziobro (Gość)24.10.2016 22:13

Podobno w połowie XI

cytat

sen ~sen (Gość)25.10.2016 07:59

ja też tamtędy jeżdżę, ale mundurowych nie widziałem. Twardosławicka to teraz droga z dziurami jak w serze szwajcarskim. Masakra jakaś. Już od dawna ludzie jeżdżą przez to rondo.

cytat

sąsiad ~sąsiad (Gość)25.10.2016 10:09

A na placu budowy 4 wolno pracujących robotników. Żal ściska nie powiem co........
Takie ronda buduje się w tydzień, ale nie w Piotrkowie. Czy ktoś się za to weźmie???

cytat

gosc ~gosc (Gość)27.10.2016 08:30

"Takie ronda buduje się w tydzień, ale nie w Piotrkowie."
Trzeba było napisać że sie samo buduje w dwa dni. Piszecie ludzie takie bzdur!!! nie buduje sie zle bo nic sie nie robi buduje sie zle bo utrudnienia w ruch!!
NIC SIE SAMO NIE ROBI I WSZYSTKO WYMAGA CZASU!!!!!!!!!!

cytat

sąsiad ~sąsiad (Gość)27.10.2016 09:25

Gościu ! co Ty piszesz? Byłeś gdzieś poza granicami naszym miastem? nie wspomnę o innych krajach. Jeżeli nie to nie pisz tego co byłeś łaskawy uczynić. Jeżeli firma wyznacza czterech pracowników (sam często to widzę) to można budować długo, długo, długo. Przejedź się np. do Radomia, Augustowa nie wspomnę o Niemczech. A wtedy zabierz głos.

cytat

wiechec wiechec27.10.2016 12:32

Przed chwilą jechałem przez rondo. Trzech pracowników, w tym jeden standardowo podparty łopatą. Może reszta poszła na lunch ;)

cytat

gość ~gość (Gość)02.11.2016 08:34

Meldunek z placu robót: Godz. 7.30, 5 panów na budowie z rękami w kieszeniach. Rozumiem, że biorąc pod uwagę godzinę, pewnie dopiero przyjechali na plac budowy...ale czemu tylko pięciu ???

cytat

gość ~gość (Gość)04.11.2016 08:41

Uwaga dzisiaj z rana na rondzie stał misiek w budzie. Auta musiały zawracać, nie wiem czy mandaty też sypał czy stał tylko na postrach. Tak czy siak te roboty to żenua. Z zapowiedzi wynikało, że Wojska Polskiego ma być zamknięta na miesiąc. Teraz niebawem miną 2 miesiące a końca nie widać. Robotników garstka się tam kręci i jak na razie nic nie zapowiada, że prace się szybko zakończą. Wojska Polskiego to przecież ruchliwa ulica, Twardosławicka jest w rozsypce, Zawodzie to jedna wielka katastrofa budowlana. Proszę zobaczyć jakie tam są teraz dziury. Strach jechać by zawieszenia nie urwać. Niech jak najszybciej otwierają ul Wojska Polskiego. Chrzanić ten ich "bezszwowy asfalt". w takim tempie to może na Sylwestra będzie otwarcie, jak nie na Wielkanoc. Chcą sobie robić to niech sobie robią, ale jak najszybciej trzeba udrożnić Wojska Polskiego. Niech otworzą to rondo, nawet jeden pas naprzemiennie, ale niech w końcu będzie można tam jechać.

cytat

mieszkam_w_okolicy ~mieszkam_w_okolicy (Gość)05.11.2016 08:34

Tak to jest jeżeli jest jeden "godny" wykonawca w okolicy. Widać nikomu nie zależy aby było lepiej. A może Inwestor "potrząśnie" Wykonawcą, no chyba że jemu też nie zależy na efektach.

cytat

wiki ~wiki (Gość)08.11.2016 20:26

Buduje sie wolno, bo rozkupują i zasypują. To czegoś zapomnieli połozyć, to coś nie pasuje. To nie kierowcy utrudniają im pracę tylko oni blokują ruch. Droga ta jest główną drogą wylotową na Łask. To miało trwać najdłuzej miesiąc. Tragedia !!!!

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat