metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wiechec24.10.2016 20:48

Witam. Czy może ktoś wie kiedy otworzą rondo na Wojska Polskiego? Mieszkam niedaleko tego ronda od strony wiaduktu i codziennie jeżeli chce jechać zgodnie z przepisami w stronę miasta muszę nadrabiać sporo kilometrów, ale delikatnie już mnie ten objazd wkurzył i uprawiam partyzantkę jak większość sąsiadów i jeżdżę pod zakaz. Ale już kilka razy widziałem jak stoją tam policjanci i straż miejska.

mieszkam_w_okolicy ~mieszkam_w_okolicy (Gość)10.11.2016 10:31

Panowie Drogowcy ! Czy można układać asfalt na kałuże wody. Nie wiem, ale nie myślę że to nie jest trwała technika. Gdzie jest nadzór - to przecież nasze pieniądze. Panie Prezydencie proszę o zwiększenie nadzoru.

cytat

wujek Yessa ~wujek Yessa (Gość)21.11.2016 13:19

No i co najlepsza firmo w galaktyce.. Dzisiaj jest 21.11.2016. i d...a kwas. jak nie było drogi, tak i nie ma.

cytat

mieszkam_w_okolicy ~mieszkam_w_okolicy (Gość)22.11.2016 14:07

No to Wykonawca przystąpił do remontu. Podnosi studzienki.A do zakończenia cho.............. cho.................. . Jak tu żyć Pani Premier. Jak tu żyć.

cytat

hudy przez samo h ~hudy przez samo h (Gość)05.12.2016 22:11

Wie ktoś co dalej z tą superobwodnicą? Odbiór miał być do 5 grudnia...taki dzień jest dzisiaj a tu totalna cisza. Już nie mogę się doczekać kiedy pojadę tym bezszwowym asfaltem.

cytat

Jarek ~Jarek (Gość)06.12.2016 08:26

Finlandia u Andrzeja poszła, i chyba zapomnieli o obwodnicy....

cytat

broda broda06.12.2016 09:25

Obwodnica? Kurcze myślałem że to zwykła droga, a to oooooobwodnica. To teraz wszystko zwężamy? Niech żyje druga Japonia.

cytat

Grabica rzondzi ~Grabica rzondzi (Gość)06.12.2016 21:42

Już na starcie jest mało ciekawie. Jadąc od Szydłowa, przy wjeździe na rondo podczas opadów robi się rozlewisko. Najprawdopodobniej w tym miejscu jezdnia ma nieodpowiedni profil i jej kawałek jest ciut niżej niż studzienka. Kałuża była tam wczoraj czy dzień wcześniej, a podczas ulewy była naprawdę sporawa.

cytat

ciekawy ~ciekawy (Gość)07.12.2016 11:12

Kiedy otwarcie, chleb upieczony , sól jest .....a droga nadal zamknięta !!!

cytat

zainteresowany ~zainteresowany (Gość)08.12.2016 08:04

No i co "ptaszki" ? Jak nie było tak nie ma naszej nowej "obwodnicy". A może by tak napisać KIEDY nowa droga zostanie udostępniona do użytku podatnikom.

cytat

month ~month (Gość)08.12.2016 08:25

Podobno na 800-lecie miasta ma być otwarte 800 metrów obwodnicy. Dalsza część na kolejna okrągła rocznicę.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat