metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~KAKA01.04.2017 09:46

Witam .Gdzie nie drogo i dobrze wymieni mi rozrząd w Seat Ibiza ?

Znafffca ~Znafffca (Gość)01.04.2017 23:00

W ASO :P

cytat

KAKA ~KAKA (Gość)02.04.2017 09:27

W Piotrkowie chyba nie ma seata...Moze inne propozycje..

cytat

loko ~loko (Gość)02.04.2017 13:23

Najtaniej w arko ,ale terminy długie bo sporo aut ,a chyba jeden mechanik wszystko robi reszta pomocniki,praktykanty .Jest kilka mniejszych zakładów ,ale tam można usłyszeć takie ceny jak w aso i jeszcze na częściach zarabiają ,bo przez kiedyś pojechałem do gordona spytać o ceny części i przyjechał też mechanik do którego żona zaprowadziła auto .Chłop pewnie do dzisiaj nie wie dlaczego zabraliśmy auto .Cena za robociznę była ok ,ale części to sam bym taniej kupił w innym sklepie ,bo gordon i intercars to dla zwykłego Kowalskiego maja promocje + 30% do ceny .W motozbycie i naprzeciwko na Roosevelta,albo w arko na Wiślanej ceny są jak w internecie i często dostepnę po południu jak rano się zamówi

Nie polecam za to zakładu na ul.Glinianej naprzeciw ośrodka egzaminowania ,tam chyba sami pomocnicy i praktykanci pracują ,a ich auta mówią same za siebie Cytryna c15 i golf najlepsze okazy jakie widziałem, chociaż teraz widzeoklejone nowe białe autko .Dopiero jak się zacząłem pytać znajomych po pierwszych problemach z tą firmą, kilka osób przyznało się ,że mieli podobnie .Wiem ,że ogłaszają się w radio ,że szukają do pracy

cytat

KAKA ~KAKA (Gość)02.04.2017 16:09

"loko" napisał(a):

Dziękuje..

cytat

moto-maniac45 ~moto-maniac45 (Gość)03.04.2017 13:21

ALTO, tylko przenieśli się z Moryca chyba gdzieś przy wojska polskiego...

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat