metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~KAKA01.04.2017 09:46

Witam .Gdzie nie drogo i dobrze wymieni mi rozrząd w Seat Ibiza ?

moto-maniac45 ~moto-maniac45 (Gość)03.04.2017 13:21

ALTO, tylko przenieśli się z Moryca chyba gdzieś przy wojska polskiego...

cytat

KAKA ~KAKA (Gość)02.04.2017 16:09

"loko" napisał(a):

Dziękuje..

cytat

loko ~loko (Gość)02.04.2017 13:23

Najtaniej w arko ,ale terminy długie bo sporo aut ,a chyba jeden mechanik wszystko robi reszta pomocniki,praktykanty .Jest kilka mniejszych zakładów ,ale tam można usłyszeć takie ceny jak w aso i jeszcze na częściach zarabiają ,bo przez kiedyś pojechałem do gordona spytać o ceny części i przyjechał też mechanik do którego żona zaprowadziła auto .Chłop pewnie do dzisiaj nie wie dlaczego zabraliśmy auto .Cena za robociznę była ok ,ale części to sam bym taniej kupił w innym sklepie ,bo gordon i intercars to dla zwykłego Kowalskiego maja promocje + 30% do ceny .W motozbycie i naprzeciwko na Roosevelta,albo w arko na Wiślanej ceny są jak w internecie i często dostepnę po południu jak rano się zamówi

Nie polecam za to zakładu na ul.Glinianej naprzeciw ośrodka egzaminowania ,tam chyba sami pomocnicy i praktykanci pracują ,a ich auta mówią same za siebie Cytryna c15 i golf najlepsze okazy jakie widziałem, chociaż teraz widzeoklejone nowe białe autko .Dopiero jak się zacząłem pytać znajomych po pierwszych problemach z tą firmą, kilka osób przyznało się ,że mieli podobnie .Wiem ,że ogłaszają się w radio ,że szukają do pracy

cytat

KAKA ~KAKA (Gość)02.04.2017 09:27

W Piotrkowie chyba nie ma seata...Moze inne propozycje..

cytat

Znafffca ~Znafffca (Gość)01.04.2017 23:00

W ASO :P

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat