metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Eliza8406.02.2018 15:38

Mam swoją firmę, działam od dwóch lat i chciałabym ją dalej rozwijać. Dochody są całkiem przyzwoite, ale niestety niewystarczające, by zrealizować mój plan. Nie jestem pewna, czy dostanę kredyt, dlatego zaczęłam szukać też innych rozwiązań, a mianowicie pożyczek. No i tu zaczynają się problemy, bo nie wiem gdzie dokładnie szukać i z czego skorzystać, by było to z korzyścią dla mnie. Mam konto w Deutsche Banku, dlatego dla mnie naturalnym pierwszym wyborem był ten właśnie bank, ponieważ jak dotychczas nie miałam problemów by narzekać na współpracę. Niemniej chciałabym się Was poradzić i poprosić, żeby ktoś bardziej doświadczony spojrzał i powiedział, co myślicie o tej ofercie https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi/kredyty.html Czy ktoś już z tego korzystał? Wiecie dokładnie jak wygląda procedura, jakie warunki trzeba spełnić i jak to potem jest z tymi spłatami? Będę wdzięczny za odpowiedź Smile

ja ~ja (Gość)07.02.2018 22:37

Dlaczego raz piszesz jako kobieta a innym razem jako mężczyzna?

cytat

Qwert ~Qwert (Gość)06.02.2018 22:21

Idź do banku i nie wypisuj bredni -plis

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat