metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Eliza8406.02.2018 15:38

Mam swoją firmę, działam od dwóch lat i chciałabym ją dalej rozwijać. Dochody są całkiem przyzwoite, ale niestety niewystarczające, by zrealizować mój plan. Nie jestem pewna, czy dostanę kredyt, dlatego zaczęłam szukać też innych rozwiązań, a mianowicie pożyczek. No i tu zaczynają się problemy, bo nie wiem gdzie dokładnie szukać i z czego skorzystać, by było to z korzyścią dla mnie. Mam konto w Deutsche Banku, dlatego dla mnie naturalnym pierwszym wyborem był ten właśnie bank, ponieważ jak dotychczas nie miałam problemów by narzekać na współpracę. Niemniej chciałabym się Was poradzić i poprosić, żeby ktoś bardziej doświadczony spojrzał i powiedział, co myślicie o tej ofercie https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi/kredyty.html Czy ktoś już z tego korzystał? Wiecie dokładnie jak wygląda procedura, jakie warunki trzeba spełnić i jak to potem jest z tymi spłatami? Będę wdzięczny za odpowiedź Smile

Qwert ~Qwert (Gość)06.02.2018 22:21

Idź do banku i nie wypisuj bredni -plis

cytat

ja ~ja (Gość)07.02.2018 22:37

Dlaczego raz piszesz jako kobieta a innym razem jako mężczyzna?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat