metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~acid20.04.2011 08:52

Witam
Mam pytanie co do bardziej zorientowanych. Jakie są możliwości korzystania z internetu w Piotrkowie oprócz Telekomunikacji Polskiej (nie mają odpowiedniej infrastruktury w moim regionie by świadczyć usługi) ? Słyszałem o Mni Telecom orz Soft Partner. Ma ktoś internet od tych operatorów? Jakie są wasze opinie ?

kris kris21.04.2011 10:33

Rozumiem, że na terenie Piotrkowa i nie masz dostępu ani do TP, ani do kablówki (UPC, TOYA)?
Jeśli tak pozostaje internet:
- bezprzewodowy od operatora: iPlus, Play, Polsat, Era, Orange (ale to na dłuższą metę jest niewygodne)
- radiowy - Soft Partner, Pilicka.
Nie wiem jak soft teraz się sprawuje, ale kiedy miałem internet od nich (jakieś 7 lat temu) w zawrotnej prędkości 128 kbps to często nie działał, nie wiem jak jest teraz bo nie korzystam i nie znam już osób które korzystają z softu.
Jeszcze jest webring - http://www.propl.com/

cytat

Zflustrowany klient Mikrolabu ~Zflustrowany klient Mikrolabu (Gość)22.04.2011 07:26

Ja mam internet bezprzewodowy w Mikrolabie, ale niestety to jest porażka. W godzinach popołudniowych strony otwierają się w tempie żółwia,często jest brak tego internetu, a i obsługa tej pani (hrabiny)w biurze też pozostaje delikatnie mówiąc wiele do życzenia. Za prędkość 512 Kb płacę 48 zł, zaś na stronie Webringu wyczytałem że za tą samą kasę dają 1 Mb, czyli dwa razy szybszą prędkość. Jeśli ktoś ma w Webringu niech napisze czy u niego jest ok - może warto się przenieś do konkurencji?

cytat

predatorback predatorback22.04.2011 07:44

acid - jeśli masz dostęp do "kabla" to UPC.

cytat

klet klet24.04.2011 21:49

MNI możesz śmiało brać net dbd. Jednak cenowo porażka.
Soft chyba się poprawił teraz i ceny dość dobre.

cytat

Przedsiębiorca piotrkowski ~Przedsiębiorca piotrkowski (Gość)16.09.2013 10:21

"klet" napisał(a):

Korzystałem z Softu przez ostatnie 2 lata. Średnio kilka razy w miesiącu się zawieszał. Poza tym ceny nadal zbyt wysokie. Ogólnie nie wrócę do tej firmy, ani jakość, ani cena.

cytat

Paula ~Paula (Gość)11.11.2013 20:01

MNI telecom nie polecam - http://dlalejdis.pl/artykuly/dotrzymuj_umow

cytat

anne ~anne (Gość)29.04.2017 01:39

Soft to tragedia,mam radiówkę i nikomu nie polecam tej firmy.Youtube max 360,cały czas sie zacina płacę duzo za neta i oczekuję jakości której nie było i nie ma.Nie polecam nikomu zastanówcie sie przed podpisaniem umowy

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat