metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~acid20.04.2011 08:52

Witam
Mam pytanie co do bardziej zorientowanych. Jakie są możliwości korzystania z internetu w Piotrkowie oprócz Telekomunikacji Polskiej (nie mają odpowiedniej infrastruktury w moim regionie by świadczyć usługi) ? Słyszałem o Mni Telecom orz Soft Partner. Ma ktoś internet od tych operatorów? Jakie są wasze opinie ?

anne ~anne (Gość)29.04.2017 01:39

Soft to tragedia,mam radiówkę i nikomu nie polecam tej firmy.Youtube max 360,cały czas sie zacina płacę duzo za neta i oczekuję jakości której nie było i nie ma.Nie polecam nikomu zastanówcie sie przed podpisaniem umowy

cytat

Paula ~Paula (Gość)11.11.2013 20:01

MNI telecom nie polecam - http://dlalejdis.pl/artykuly/dotrzymuj_umow

cytat

Przedsiębiorca piotrkowski ~Przedsiębiorca piotrkowski (Gość)16.09.2013 10:21

"klet" napisał(a):

Korzystałem z Softu przez ostatnie 2 lata. Średnio kilka razy w miesiącu się zawieszał. Poza tym ceny nadal zbyt wysokie. Ogólnie nie wrócę do tej firmy, ani jakość, ani cena.

cytat

klet klet24.04.2011 21:49

MNI możesz śmiało brać net dbd. Jednak cenowo porażka.
Soft chyba się poprawił teraz i ceny dość dobre.

cytat

predatorback predatorback22.04.2011 07:44

acid - jeśli masz dostęp do "kabla" to UPC.

cytat

Zflustrowany klient Mikrolabu ~Zflustrowany klient Mikrolabu (Gość)22.04.2011 07:26

Ja mam internet bezprzewodowy w Mikrolabie, ale niestety to jest porażka. W godzinach popołudniowych strony otwierają się w tempie żółwia,często jest brak tego internetu, a i obsługa tej pani (hrabiny)w biurze też pozostaje delikatnie mówiąc wiele do życzenia. Za prędkość 512 Kb płacę 48 zł, zaś na stronie Webringu wyczytałem że za tą samą kasę dają 1 Mb, czyli dwa razy szybszą prędkość. Jeśli ktoś ma w Webringu niech napisze czy u niego jest ok - może warto się przenieś do konkurencji?

cytat

kris kris21.04.2011 10:33

Rozumiem, że na terenie Piotrkowa i nie masz dostępu ani do TP, ani do kablówki (UPC, TOYA)?
Jeśli tak pozostaje internet:
- bezprzewodowy od operatora: iPlus, Play, Polsat, Era, Orange (ale to na dłuższą metę jest niewygodne)
- radiowy - Soft Partner, Pilicka.
Nie wiem jak soft teraz się sprawuje, ale kiedy miałem internet od nich (jakieś 7 lat temu) w zawrotnej prędkości 128 kbps to często nie działał, nie wiem jak jest teraz bo nie korzystam i nie znam już osób które korzystają z softu.
Jeszcze jest webring - http://www.propl.com/

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat