metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zanzi15.09.2013 13:15

Witam, odkąd wyjechał stąd jedyny fryzjer, z jakiego byłam zadowolona, nie mogę znaleźć nikogo dobrego. Czy ktoś zna i może polecić dobrego fryzjera w Piotrkowie?

kasi ~kasi (Gość)05.10.2013 15:56

ja polecam panią Anię z ul. Rudnickiego :-) wyjątkowa atmosfera prywatności, doskonała opieka fryzjerska - bardzo dobre produkty i co najważniejsze wiem, że czas jest poświęcony dla mnie a nie na sztukę - następny proszę. włoski fajnie się układają, jedyne farby, które nie szczypią we wrażliwą skórę głowy :-) polecam polcam :-)

cytat

Kosmo ~Kosmo (Gość)06.10.2013 16:20

No ja polecam Keo Studio, na Narutowicza 39 - to nie jest masówka, tylko naprawdę porządny, profesjonalny fryzjer. Warto zostawić tam swoją fryzurę inwencji fryzjera ;-)

cytat

srokaa srokaa08.10.2013 10:11

Z dobrym fryzjerem to jak ze św. Graalem. Prawdopodobnie istnieje, ale nikt go nie widział. Mnie obcina(podcina?) żona, a żonę koleżanki :)

cytat

Zanzi Zanzi08.10.2013 11:57

"srokaa" napisał(a):
Z dobrym fryzjerem to jak ze św. Graalem. Prawdopodobnie istnieje, ale nikt go nie widział.

Ja go widziałam, byłam nawet jego klientką, ale niestety rozpłynął się, jak we mgle ;)

cytat

Ninka ~Ninka (Gość)08.10.2013 19:25

Ja polecam Panią Agnieszkę z salonu Perfekt na 9 maja. Bardzo profesjonalna i miła obsługa, salon nowoczesny i czysty. Pani Agnieszka zajęła się mną i moją mama na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm Polecam:)

cytat

gosia ~gosia (Gość)09.10.2013 22:21

"Ninka" napisał(a):


Zgadzam się z tobą w 100%.Poszłam do salonu Pani Agnieszki z polecenia znajomych i od 2 lat wychodzę za każdym razem zadowolona.

cytat

kwiatuszek kwiatuszek14.10.2013 10:18

a ja chodzę do Karoliny która pracuje w salonie Magda na Łódzkiej - nikt mnie nigdy lepiej nie obciął. A cena? no cóż - 15 zł. Rewelacja!

cytat

zuzia ~zuzia (Gość)16.10.2013 13:51

A pełen profesjonalizm to jest wtedy kiedy fryzjer Ci włosy wyciera jednorazowym a nie zwykłym ręcznikiem który był podsuszony gdzieś na sznurku na zapleczu albo latem na barierce przed salonem a takie obrazki widuję.

cytat

Tommas Tommas27.10.2013 15:42

Do takiego bym nie poszedł brrr

cytat

m ~m (Gość)13.11.2013 10:56

Jedyną dobrą fryzjerka była Magda która pracowała najpierw w Atebie, potem w coco, a teraz niestety jest w Poznaniu.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat