metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~piotrkowianka04.05.2016 09:44

Dlaczego pan Chojniak nie idąc za przykładem innych miast w Polsce pozwolił na przyjazd cyrku gdzie tresowane są zwierzęta w celach zarobkowych i pokazów dla pustych ludzików.

żwirek ~żwirek (Gość)08.05.2016 20:03

PT - Skoro dla ciebie (pójdę za twoim przykładem i nie zastosuję grzecznościowej formy i wielkiej litery w tym zaimku) miarą i wyznacznikiem właściwego postępowania jest "społeczeństwo materialistyczne" i jego prymitywne rozrywki, na wzór tych, jakimi zabawiały się gawiedzie w średniowieczu, gdy naprawdę nie było innych atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu, to mniemam iż ani o wrażliwości, ani o rozumie nie masz bladego pojęcia i dyskusja z tobą na temat udziału zwierząt w cyrku i trzymania psów w blokach (pojęcia nie mam skąd u ciebie takie skojarzenie tematów) mija się z celem.

cytat

~PT ~~PT (Gość)08.05.2016 17:11

~żwirek - rozum i wrażliwość? Nie rozśmieszaj mnie. Mamy społeczeństwo materialistyczne a ty z takimi rzeczami wyjeżdżasz. Zakaż lepiej trzymać psy w blokach bo to jest dopiero dla nich męczarnia. Wtedy porozmawiamy o rzekomej wrażliwości bo o rozumie nie wiem czy warto.

cytat

żwirek ~żwirek (Gość)06.05.2016 22:21

PT - Ludziom trochę rozumniejszym i wrażliwszym od Ciebie

cytat

~PT ~~PT (Gość)06.05.2016 09:28

Cyrk bez zwierząt to kabaret, nie cyrk. Tyle lat były zwierzęta i komu to teraz przeszkadza?

cytat

eedd ~eedd (Gość)06.05.2016 07:19

WK skoro masz takie porównania to biedny ten twój seks

cytat

WK ~WK (Gość)05.05.2016 12:59

Cyrk bez popisów tresury zwierząt to jak seks bez orgazmu!

cytat

Zanzi Zanzi05.05.2016 11:08

Bo pan Chojniak jest osobą nie na swoim miejscu.

cytat

~PT ~~PT (Gość)04.05.2016 12:03

Bo cyrku z tresowanymi ludźmi mamy już dość.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat