Artykuły do tagu: zupa

Powstaje Łódzki Szlak Zalewajki
W ramach akcji "Dumni z Zalewajki" ma powstać w Łodzi kulinarny szlak tej zupy. Będzie obejmować 20 lokali serwujących zalewajkę, która jest symbolem łódzkiej kuchni - poinformowała pomysłodawczyni wydarzenia Agata Zarębska ze strony jemywlodzi.pl
Zupa ogórkowa – przepis na wyśmienite pierwsze danie
Zupa ogórkowa to danie cenione za swoją wyrafinowaną kwaśność. Wiemy, że wielbiciele tego smaku w potrawach wcale nie narzekają na nudę i ogórkową przyrządzają na obiady bardzo często! Sprawdź, jak przygotować pyszną i prostą zupę ogórkowa ze śmietaną!
Rekordowa zupa gulaszowa z dziczyzny ugotowana i ... zjedzona
100 kg mięsa z jelenia, dzika, sarny i wieprzowina, 200 kg warzyw, 100 kg ziemniaków, 50 kg grzybów – tyle produktów trzeba było użyć, aby ugotować rekordową zupę gulaszową z dziczyzny. Rekord został pobity podczas sulejowskiej Biesiady Rodzinnej.
W Wolborzu ugotowano 300 porcji zupy chrzanowej
Zanim jednak Koło Gospodyń Wiejskich z Wolborzu i Kuba Wolski, finalista Hell's Kitchen zaczęli gotować pyszną zupę, należało zetrzeć chrzan. Aby było ciekawej zrobiły to na scenie dwie drużyny: Rada Gminy kontra pracownicy Auchan. Gotowanie zupy to pierwszy element tegorocznych Dni Wolborza.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat