Artykuły do tagu: zmiana

Basen zdrożeje – miasto stawia wymagania
Piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zmienia cennik krytej pływalni. Będą podwyżki, ale nie dla wszystkich. W cenie biletu znajdą się atrakcje, z których do tej pory nie można było skorzystać. - To konieczność. Cennika nie zmienialiśmy już od dwóch lat. Poza tym ośrodek musi wykazywać odpowiedni dochód – mówi dyrektor OSiR-u - Leszek Heinzel.
Już wkrótce może się okazać, że nauczycieli czeka skrócenie urlopów z 78 do 52 dni i wiele innych zmian.
Piotrków: Starostę wybiorą mieszkańcy?
Być może już za 3,5 roku starostę piotrkowskiego wybiorą mieszkańcy powiatu. Polska Jest Najważniejsza proponuje bowiem w swoim programie bezpośrednie wybory tych, którzy zarządzają powiatami. Pomysł popierają wójtowie Aleksandrowa i Rozprzy, a także sam starosta. Ale nie wszystkim przypadł on do gustu. – Jak nie śnieży, to lepiej nie regulować – ocenia krótko i dobitnie Paweł Ciszewski z PO. Decyzję w tej sprawie musi jednak podjąć Sejm.
PKP: Zmiany w rozkładzie jazdy
PKP Intercity wprowadza korektę rozkładu jazdy. Od marca nie będzie już bezpośredniego połączenia kolejowego z Lublinem. Mniej pociągów pojedzie też z Piotrkowa do Białegostoku.
Do tej pory kierownikiem Referatu Zarządzania Kryzysowego i Obrony piotrkowskiego magistratu był Paweł Ciszewski – były radny.
Dziemdziora zachowa fotel przewodniczącego rady?
Czy w 2011 roku dojdzie w Piotrkowie do zmian na stanowisku przewodniczącego Rady Miasta? Zakład takiej treści znalazł się w ofercie znanego na polskim rynku bukmachera.
Piotrków: Andrzej Pol nie jest już prezesem MZGK
Andrzej Pol nie jest już prezesem zarządu Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Piotrkowie.
Od nowego roku przez pierwsze trzy miesiące bezrobotni dostaną o 150 zł więcej pieniędzy niż do tej pory. Ale, żeby nie było tak różowo, to kolejne trzy będą niższe i wyniosą 563 zł.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat