Artykuły do tagu: zeznanie

Składanie zeznań podatkowych czas zacząć
Od najbliższego poniedziałku będzie można zacząć składanie zeznań podatkowych za ubiegły rok. Jakich podatków ten termin dotyczy i czy coś się zmieniło?
Rozlicz się z fiskusem w Focus Mall
Urzędnicy Urzędu Skarbowego pomagają piotrkowianom wypełnić zeznanie podatkowe i przesłać je drogą elektroniczną. Z ich wsparcia można skorzystać w sobotę, 7. kwietnia, w godzinach 12-20 w galerii Focus Mall.
W czwartek mija termin składania PIT-ów. Spóźnialscy zapłacą grzywnę
Czwartek (30 kwietnia) to ostatni dzień na rozliczenie się z fiskusem. PIT-ów nie złożyło jeszcze około czterech tysięcy podatników. Kto się spóźni, może dostać nawet 3,5 tysiąca złotych kary.
Czy zdecydowałeś już na jaką organizacje przeznaczyć 1 % swojego podatku? Do końca kwietnia możemy rozliczać się z fiskusem, a co za tym idzie zdecydować na co przeznaczyć 1 %. W Piotrkowie jest 8 organizacji pożytku publicznego. W 2012 roku otrzymały one niespełna 70 tysięcy złotych.
Coraz więcej osób z fiskusem rozlicza się przez Internet. To wygodniejszy i szybszy sposób na wysłanie PIT-a niż tradycyjny - papierowy. Ponadto wysłanie elektronicznego zeznania zajmuje tylko kilka chwil.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat