Artykuły do tagu: zespoly

Łódzki Dom Kultury zaprasza VI edycję Ogólnopolskiego Festiwalu „Rockowanie”.
Do 5 marca mogą zgłaszać się zespoły muzyczne, chcące wziąć udział w Ogólnopolskim Festiwalu "Rockowanie", którego organizatorem Łódzki Dom Kultury. To wydarzenie, którego głównym celem jest prezentacja i promocja dorobku artystycznego zespołów muzycznych, grających szeroko pojętą muzykę rockową, konfrontacja osiągnięć artystycznych oraz wspieranie interesujących form działalności artystycznej wzbogacających kulturę muzyczną. Na najlepsze zespoły czekają nagrody finansowe, profesjonalna sesja nagraniowa i kampania promocyjna w mediach.
Pierwszy Folk Festiwal w Aleksandrowie
W Aleksandrowie królował folk. To wszystko za sprawą pierwszego Folk Festiwalu, który zorganizowany został w niedzielę na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej.
Ogólnopolskie sukcesy zespołów teatralnych z MOK
Zespoły teatralne z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie z coraz większymi sukcesami biorą udział w ogólnopolskich festiwalach i przeglądach artystycznych. Tylko w ostatnich tygodniach młodzi piotrkowscy artyści zdobyli trzy nagrody i trzy wyróżnienia.
Piłki z Piotrkowa dla młodzieży z Rwandy
Piłki, które trafią do młodzieży z Rwandy ufundowali Okręgowy Związek Piłki Nożnej oraz Ludowe Zespoły Sportowe. Dotychczas mieszkańcy Afryki grali piłkami zrobionymi z liści bananowca. Prezent odebrał ojciec Jan Ewangelista, sekretarz do spraw Misji Karmelitańskich w Afryce, który w czwartek spotkał się z prezesem OZPN w Piotrkowie Stanisławem Sipą oraz Markiem Mazurem przewodniczącym sejmiku województwa łódzkiego (zarazem szefem łódzkiego LZS).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat