Artykuły do tagu: zdjęcia

Piotrkowianin wziął udział w konkursie National Geographic
Piotrkowianin Mariusz Fijałkowski wziął udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez stacje National Geographic TV. Jego zdjęcie w ciągu tygodnia uzyskało 905 głosów internautów, dzięki czemu znalazło się wśród 100 zdjęć o największej ilości głosów. Oprócz tego fotografia przesłana przez piotrkowianina uzyskała 17. miejsce w kategorii ”Ludzie i ich pasje”.
Autografy na cztery łapy
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Słowackiego 13) zaprasza 28 marca o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Iwony Belicy "Autografy na cztery łapy".
Jak wykonuje się zdjęcia reklamowe?
Dziedzina fotografii polegająca na fotografowaniu produktów czy obiektów, które chcemy zareklamować, staje się coraz bardziej popularna. Wiele firm oferujących sprzedaż produktów czy usług może znacząco zwiększyć swoje szanse na rynku dzięki użyciu profesjonalnie wykonanych zdjęć reklamowych.
W Piotrkowie powstanie Archiwum Fotograficzne
Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego chce utworzyć szczegółową dokumentację fotograficzną miasta. Każdy element przestrzeni jak np. ulica, dom, czy też ogrodzenie, można sfotografować i przesłać do organizatorów. Projekt stworzenia archiwum podzielony został na 5 etapów, z których każdy dotyczy innej części miasta. Na koniec, a dokładnie na 2022 rok, zaplanowano podsumowanie projektu i utworzenie albumu z fotografiami.
Czy wolno fotografować w sklepie?
Sprzedawcy w wielu piotrkowskich sklepach nie pozwalają fotografować produktów, ich cen, a także skanować kodów kreskowych. Czy mają do tego prawo?
Zobacz szopki u Bernardynów [GALERIA]
Jak co roku dwie szopki można podziwiać u ojców Bernardynów w Piotrkowie. Pierwsza - z żywymi zwierzętami - znajduje się na dziedzińcu klasztoru, natomiast drugą - ruchomą - można oglądać za głównym ołtarzem.
Wernisaż wystawy Fcztery
W piątkowy wieczór w salach piotrkowskiego Muzeum zgromadzili się fotograficy, oraz miłośnicy i sympatycy fotografii. Wernisaż poplenerowej wystawy przygotowanej przez Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne "Fcztery" cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno piotrkowian jak też osób przybyłych z innych miejscowości.
Nowe fotografie do prawa jazdy
Zmieniły się wymogi określające format i wygląd zdjęcia potrzebnego do wyrobienia prawa jazdy.
Zobacz, jak bawili się wolborzanie
Wolborzanie już po raz szesnasty świętowali dni swojego miasta. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji, np. pokazy bractw rycerskich, jednak punktem kulminacyjnym były koncerty. Na scenie mogliśmy zobaczyć zespół Małolepszy, a jako gwiazda wieczoru zagrał legendarny Dżem. Całość zwieńczyła dyskoteka pod gwiazdami. fot. P. Kwiatkowski
Unikatowe fotosy ze Stanisławem Mikulskim i Basią Kwiatkowską
Stanisław Mikulski, na kilka lat przed tym, zanim został słynnym Klossem. Śliczna Barbara Kwiatkowska u progu swej filmowej kariery. Oboje młodzi, uśmiechnięci, a w tle piotrkowska Starówka...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat