Artykuły do tagu: zdarzeniedrogowe

Groźne zdarzenie drogowe w powiecie piotrkowskim
Kierowca forda escorta jadąc krajową "91" z Piotrkowa w kierunku Łodzi z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie odbił się od przydrożnego rowu i wpadł na posesję. Zdarzenie miało miejsce w Kafarze w gminie Grabica.
Stłuczka dwóch aut na węźle Piotrków Trybunalski Południe
Kobieta w ciąży trafiła do szpitala w wyniku kolizji, do której doszło w czwartek około godz. 11.20 na wiadukcie węzła Piotrków Trybunalski Południe (kierunek Piotrków).
Zderzenie trzech aut w Poniatowie
W niedziele, przed godziną 19.00 w Poniatowie, doszło do zderzenia się trzech samochodów osobowych. W wyniki wypadku dwie osoby zostały ranne.
Zderzenie dwóch aut na DK12
Dwa auta zderzyły się na drodze krajowej nr 12, na odcinku Piotrków-Sulejów. Do zdarzenia 6 maja około godziny 18.
Zderzenie motocykla z samochodem osobowym
Po godzinie 14.00 na ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie, w pobliżu jednego z marketów doszło do zdarzenia drogowego, w którym samochód marki Daewoo zderzył się z motocyklem.
Wypadek na skrzyżowaniu w centrum Piotrkowa
Na skrzyżowaniu al. 3 Maja i Al. Kopernika w Piotrkowie doszło we wtorek do wypadku. Mercedes zderzył się z seicento. Kierowca fiata trafił do szpitala na obserwację.
Samochód dachował na Wierzejach. Kierowca zniknął...
Około 2:00 w sobotę na Wierzejach w Piotrkowie kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie nie zachował ostrożności i dachował. Auto wylądowało w rowie. Poszkodowany nie czekał jednak na pomoc tylko zniknął...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat