Artykuły do tagu: zawody

Bogusławice: Sezon powożeniowy otwarty
Deszcz, wiatr i niska temperatura nie przeszkodziły zawodnikom w rywalizacji i zdobywaniu pucharów.
Zawodniczki Szkoły Podstawowej w Wolborzu rozegrały zawody w Szkole Podstawowej nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim w piłkę ręczną na szczeblu rejonowym.
Sukcesy sportowe sióstr Wojciechowskich
Na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach odbyła się druga edycja zawodów pływackich Puchar Silesia 2012. W zawodach brały udział siostry Wojciechowskie z Wolborza - Gabriela i Maria.
Cztery medale w Łodzi – rozgrzewka przed MP
W miniona sobotę (3 marca) w Łodzi odbyły się II Mistrzostwa Polski Centralnej w Kata.
SP16 bezkonkurencyjna w Mistrzostwach Piotrkowa
W minionym tygodniu odbyły się Mistrzostwa Piotrkowa szkół podstawowych w pływaniu sztafetowym dziewcząt i chłopców. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy piotrkowskiej „szesnastki”.
Region: Bieg św. Huberta w Bogusławicach
22 października odbędzie się Hubertus w Bogusławicach. Jeźdźcy ze Stowarzyszenia Jeździeckiego Napoleońska Zagroda i Stado Ogierów w Bogusławicach zamkną sezon tradycyjną pogonią za lisem. Patronat honorowy nad imprezą objęli burmistrzowie miast Wolbórz i Kamieńsk.
Na trybunach i na płycie zgromadziło się kilkuset uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy rywalizowali podczas Mistrzostw Piotrkowa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.
Mieszkańcy Wolborza na pewno będą mieli okazję, by wykorzystać wolny czas. Czeka na nich impreza sportowa oraz koncert kobiecego trio.
Regionalne Zawody w Powożeniu zaprzęgami konnymi odbędą się już w ten weekend w Stadzie Ogierów w Bogusławicach.
Zawody sportowo-pożarnicze w Sulejowie
Wczoraj na stadionie OSIR-u w Sulejowie przy ul. Błonie odbyły się zawody sportowo–pożarnicze drużyn OSP gminy Sulejów. Choć najwięcej zwycięstw odniosły drużyny z Przygłowa to jednak Krzewiny wygrały w najważniejszej kategorii.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat