Artykuły do tagu: zatrucie

Ciała poszukiwanej pary odnalezione
Ciała dwóch osób, które od minionego piątku były poszukiwane, odnaleźli w poniedziałek w nocy piotrkowscy policjanci. Ciała 33-letniego piotrkowianina i 27-letniej piotrkowianki zostały znalezione w garażu na terenie miasta. Najprawdopodobniej doszło do zatrucia spalinami samochodowymi.
Para zatruła się tlenkiem węgla. Oboje nie żyją
Dwoje ludzi zatruło się czadem. Niestety ani 38-letniej kobiety, ani jej męża nie udało się uratować. Do tego tragicznego zdarzenia doszło na terenie posesji w powiecie radomszczańskim we wtorek rano.
Dziecko zatruło się czadem (AKTUALIZACJA)
Sześcioletnia dziewczynka z miejscowości Siomki (gmina Wola Krzysztoporska) trafiła do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla.
Śmierć kobiety w agencji towarzyskiej
Pięć nieprzytomnych kobiet znaleziono w jednej z bełchatowskich agencji towarzyskich. Jednej nie udało się uratować, pozostałe trafiły do szpitala. Przyczyną zdarzenia jest prawdopodobnie zatrucie tlenkiem węgla.
Zatruci dopalaczami również w Piotrkowie
Ogólnopolska fala zatruć dopalaczami nie ominęła także Piotrkowa Trybunalskiego. Do szpitala przy ul. Rakowskiej tylko w ostatnich dniach trafiło kilkanaście osób, które zatruły się substancjami niewiadomego pochodzenia.
Czteroosobowa rodzina trafiła do szpitala
Czteroosobowa rodzina z podejrzeniem zatrucia czadem trafiła w nocy do piotrkowskiego szpitala.
Cztery osoby zatruły się czadem
Czworo mieszkańców domu przy ul. Gęsiej w Piotrkowie trafiło do szpitala z objawami zatrucia czadem.
Tym razem trzyosobowa rodzina trafiła do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im M. Kopernika w Piotrkowie, po tym jak podtruła się tlenkiem węgla z nieszczelnego piecyka gazowego.
Próchnika: Zatruli się czadem, trafili do szpitala
W Piotrkowie przy ul. Próchnika osiem osób zatruło się tlenkiem węgla. Wśród poszkodowanych jest czwórka dzieci (1,5 miesięczny chłopiec i trzy dziewczynki w wieku 6, 7 i 14 lat). Poziom tlenku węgla w mieszkaniu czterokrotnie przekraczał dopuszczalne normy. Do rodziny z Piotrkowa przyjechały na ferie dzieci z Warszawy i to między innymi one trafiły pod obserwację lekarzy.
Piotrków: 18-latek uratował życie rodzicom
Trzeźwość umysłu 18-latka uratowała życie rodzicom. Gdyby nie szybka reakcja chłopaka, zatrucie czadem dla jego ojca i matki mogłyby okazać się śmiertelne. Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat