Artykuły do tagu: zapisy

Ostatnie dni na zapisy do żłobka
To już ostatni dzwonek na zapisy do miejskiego żłobka w Piotrkowie. Rekrutacja trwa do 16 czerwca, czyli na złożenie wniosku został już niecały tydzień. Do rekrutacji mogą przystąpić dzieci urodzone w latach 2018-2020, w wieku od 20. tygodnia do 3. roku życia.
Trwają zapisy na Półmaraton Piotrkowski
Rozpoczęły się zapisy na VI Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur. W tym roku uliczny bieg odbędzie się 19 czerwca. Organizatorzy przygotowali dwa dystanse: klasyczny półmaraton oraz ćwierćpółmaraton, który zorganizowany zostanie już po raz trzeci.
Ostatnie dni na zapisy dzieci do przedszkola w Czarnocinie
W listopadzie ma zakończyć się rozbudowa przedszkola gminnego w Czarnocinie. Znajdzie się w nim miejsce dla kilkudziesięciu maluchów. Okazuje się, że są jeszcze wolne miejsca na rok szkolny 2019/2020. Zapisy kończą się 29 marca.
Ruszyły zapisy na pielgrzymkę
Po raz 146. wyruszy z naszego miasta Piesza Pielgrzymka Piotrkowska na Jasną Górę. Wierni będą pielgrzymować pod hasłem „Wierzcie w Ewangelię”, wyruszą 11 a powrócą 19 lipca.
Już wkrótce, bo 11 lipca z Piotrkowa wyruszy po raz 142 piesza pielgrzymka na Jasną Górę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat