Artykuły do tagu: zapasy

Dziewięć złotych medali piotrkowskiego AKS-u
Dużym sukcesem Atletycznego Klubu Sportowego zakończyły się Mistrzostwa LZS w zapasach w stylu klasycznym kadetów i juniorów. Zapaśnicy AKS-u Piotrków wywalczyli dziewięć złotych medali indywidualnie oraz okazali się zdecydowanie najlepsi w klasyfikacji drużynowej.
11.12.2008 10:06
Atletyczny Klub Sportowy Piotrków najlepszym zapaśniczym klubem w Polsce.
Cztery medale wywalczyli zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków w mistrzostwach Polski seniorów, które rozegrane zostały na matach we Wrocławiu. Indywidualnym mistrzem kraju, już po raz piąty w swojej karierze, został Michał Jaworski w wadze do 84 kilogramów.
10.06.2008 13:15
Ponad 100 młodych zawodników wzięło udział w IX Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego w zapasach Piotra Stępnia. Startowali nie tylko zawodnicy z Polski. Byli także Duńczycy i Litwini. Organizator turnieju uważa, że wśród młodych zapaśników, których można było zobaczyć w piotrkowskiej hali Relax, są prawdziwe talenty.
Ponad 100 młodych zawodników wzięło udział w IX Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego w zapasach Piotra Stępnia.
To będzie już IX Międzynarodowy Turniej o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego Piotra Stępnia. W najbliższą niedzielę (8 czerwca) w piotrkowskiej hali Relax rywalizować będą młodzi zapaśnicy stylu klasycznego (13 - 15 lat).
Trzy medale przywieźli z Raciborza zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego z zawodów o Puchar Polski seniorów w stylu klasycznym. Na podium stanęli: Patryk Maciołek (60 kg - II miejsce), Michał Król (74 kg - II miejsce) i Maciej Szczepanik (66 kg - III miejsce).
To był prawdziwie medalowy weekend dla młodych zapaśników Atletycznego Klubu Sportowego. Juniorzy i kadeci wywalczyli w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS aż 15 medali (w tym 4 złote)! Z bardzo dobrej strony pokazali się w Chełmie młodzicy, którzy wywalczyli sześć miejsc na podium i triumfowali w klasyfikacji drużynowej.
Zarząd Województwa Łódzkiego przyjął listę sportowców, którzy otrzymają stypendia w związku z wynikami osiągniętymi w 2007 roku. To pierwsze tego typu nagrody dla sportowców z Województwa Łódzkiego przyznane przez Urząd Marszałkowski. W budżecie województwa zarezerwowane zostało na ten cel pół miliona złotych.
Radek mistrzem Polski juniorów!
Z udziałem 138 zawodników z 33 klubów w Raciborzu odbyły się mistrzostwa Polski juniorów w zapasach w stylu klasycznym. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Radosław Grzybicki (AKS Piotrków), który pewnie sięgnął po złoty medal w wadze do 96 kilogramów. Sukces Radka jest o tyle cenniejszy, że dość długo borykał się z poważną kontuzją. Wrócił na matę kilka miesięcy temu i jak widać jest w bardzo dobrej formie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat