Artykuły do tagu: zapasy

Zapaśnicy jadą po grad medali
W czasie najbliższego weekendu w Żarach (woj. lubuskie) odbędą się indywidualne mistrzostwa Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Wiele wskazuje na to, że będzie to udana impreza dla zapaśników Atletycznego Klubu Sportowego.
Triumf młodych zapaśników AKS
W Radomiu rozegrany został zapaśniczy turniej w stylu klasycznym w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków po raz kolejny udowodnili, że można na nich liczyć. Przywieźli do Piotrkowa 6 medali indywidualnie (2 srebrne i 4 brązowe) oraz triumf w klasyfikacji klubowej!
Andrzej Deberny blisko podium mistrzostw Europy
Medal był blisko. Andrzej Deberny (AKS Piotrków) zajął piąte miejsce w mistrzostwach Europy w zapasach w stylu klasycznym, które zakończyły się w azerskim Baku.
A. Deberny chce walczyć o medal ME
W Centralnym Ośrodku Sportu w Spale rozpoczęło się zgrupowanie kadry polskich zapaśników w stylu klasycznym przed mistrzostwami Europy, które odbędą się w stolicy Azerbejdżanu - Baku.
Sportowe podsumowanie 2009
Jaki był to rok dla piotrkowskiego sportu? Na pewno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie jest niezwykle ciężko. Kilka sukcesów, niestety także kilka spektakularnych porażek. Spróbujmy krótko przypomnieć to, co wydarzyło się w piotrkowskim sporcie w 2009 roku w najważniejszych dyscyplinach.
AKS: Rok zakończony zwycięstwem
Zwycięsko zakończyli rok 2009 zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków. W ostatnim meczu ligi drużynowej pokonali Agros Żary 19:8. Piotrkowska drużyna przegrała tylko jedną walkę.
Nie udało się zapaśnikom Atletycznego Klubu Sportowego pokonać przed własną publicznością zespołu Unii Racibórz i tym samym zapewnić sobie tytułu drużynowego Mistrza Polski.
To może być wspaniałe zakończenie roku. W niedzielę o 16:00 rozpocznie się mecz I ligi zapaśniczej, który zdecyduje o tytule drużynowego Mistrza Polski w zapasach w stylu klasycznym.
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków zmierzają po tytuł drużynowego mistrza Polski. Prowadzą w tabeli pierwszej ligi z kompletem pięciu zwycięstw.
AKS Piotrków wygrał z MKZ Unią Racibórz
Po dramatycznych pojedynkach MKZ Unia Racibórz przegrała dziś, niestety, mecz o mistrzostwo Polski w zapasach w stylu klasycznym z AKS Piotrków Trybunalski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat