Artykuły do tagu: zalewajka

Powstaje Łódzki Szlak Zalewajki
W ramach akcji "Dumni z Zalewajki" ma powstać w Łodzi kulinarny szlak tej zupy. Będzie obejmować 20 lokali serwujących zalewajkę, która jest symbolem łódzkiej kuchni - poinformowała pomysłodawczyni wydarzenia Agata Zarębska ze strony jemywlodzi.pl
Święto miasta i zalewajka
W tym roku Dni Radomska połączono z dwiema innymi miejskimi imprezami. 21 i 22 czerwca będzie się wiele działo.
Zalewajka po radomszczańsku
Kurt Scheller ugotuje zalewajkę podczas wrześniowego Ogólnopolskiego Festiwalu Zalewajki, który od kilku lat odbywa się w Radomsku. Ten znany kucharz będzie przewodniczył też konkursowemu jury.
Kurt Scheller ugotuje zalewajkę
Kurt Scheller ugotuje zalewajkę podczas wrześniowego Ogólnopolskiego Festiwalu Zalewajki. Impreza od kilku lat odbywa się w Radomsku.
Radomsko: III Ogólnopolski Festiwal Zalewajki
W niedzielę 9 września nie trzeba gotować obiadu - zapowiadają organizatorzy III Ogólnopolskiego Festiwalu Zalewajki w Radomsku. Przypomnijmy, że w tym roku impreza zorganizowana zostanie w parku Solidarności przy ul. Armii Krajowej . Przygotowano wiele atrakcji.
W Radomsku rozpoczęły się przygotowania do III Ogólnopolskiego Festiwalu Zalewajki. To impreza promująca tradycyjne, lokalne potrawy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat