Artykuły do tagu: zalesicka

Linia nr 8 jednak bez zmian
Zapowiadane wcześniej zmiany dotyczące trasy kursowania linii nr 8 Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego jednak nie zostaną wprowadzone.
Od środy zmiany na trasie linii nr 8
W związku z modernizacją ulicy Zalesickiej w Piotrkowie od 23 września zostaną wprowadzane zmiany w trasie linii numer 8 Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.
Zalesicka zamknięta, a na objeździe trwają prace
Jedna z słuchaczek radia Strefa FM poinformowała na antenie, że na ul. Świerczów w Piotrkowie, będącej objazdem dla zamkniętej Zalesickiej, trwają prace remontowe. Kobieta żaliła się, że prowadzenie prac w momencie tak wzmożonego ruchu na tej ulicy powoduje korki i poważne utrudnienia dla kierowców. Do sprawy odniósł się Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta
29.07.2020 12:50
Zalesicka w przebudowie
W zeszłym tygodniu ulicę zamknięto dla ruchu, dzięki temu remont Zalesickiej przyspieszył. Jak informuje Urząd Miasta w Piotrkowie, teraz drogowcy działają na kilku frontach.
Zalesicka będzie zamknięta
W poniedziałek (20.07) w godzinach porannych na modernizowanym odcinku zamknięta zostanie ul. Zalesicka w Piotrkowie. Droga będzie nieprzejezdna przez 2-3 miesiące.
Awaria wodociągu na ul. Zalesickiej
Na jednej z ulic Piotrkowa doszło do awarii wodociągu. Mieszkańcy z ul. Zalesickiej będą musieli się przygotować na przerwy w dostawie wody. Usunięcie awarii będzie możliwe dopiero w środę.
Na Zalesickiej wreszcie będzie chodnik
Około kilometrowy odcinek ulicy Zalesickiej w Piotrkowie będzie w tym roku przebudowany (od nr 66 do Śrutowego Dołka). Na tym odcinku wreszcie powstanie chodnik, piesi będą więc mogli czuć się bezpieczniej.
Ogłoszono przetarg na remont drugiego odcinka ul. Zalesickiej
Pierwszy odcinek ulicy Zalesickiej w Piotrkowie Trybunalskim wyremontowano w 2010 roku. Mieszkańcy od wielu lat zabiegali o remont pozostałego fragmentu tej drogi, wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku się to uda.
Co dalej z ulicą Zalesicką?
Mieszkańcy są zgodni. To, co dzieje się na Zalesickiej przechodzi ludzkie pojęcie. Auta notorycznie przekraczają prędkość, wyprzedzają się. Brakuje poboczy i chodnika, a ścieżka rowerowa w pewnym momencie urywa się. Kiedy ulica Zalesicka w Piotrkowie wreszcie doczeka się drugiego etapu remontu?
18.03.2017 16:46
Pożar przy Zalesickiej
Poddasze jednej z posesji, znajdujących się przy ulicy Zalesickiej w Piotrkowie, zaczęło się palić po południu. Na szczęście nikt w tym pożarze nie ucierpiał.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat