Artykuły do tagu: zakończenieroku

Rok szkolny oficjalnie zakończony
Po 10 miesiącach nauki uczniowie mogą już odetchnąć z ulgą, w piątek (22.06) rozpoczęli wakacje. Podczas oficjalnego zakończenia roku szkolnego nauczyciele rozdali najlepszym nagrody, dziękując im za ciężką pracę.
Maturzyści zakończyli rok szkolny
Dla wszystkich uczniów klas maturalnych piątek (27.04) to ostatni dzień szkoły. Wszyscy trzecioklasiści spotkali się ostatni raz z całym gronem pedagogicznym, by oficjalne zakończyć rok szkolny i stać się absolwentami.
24.06.2016 11:50
Wakacje w SP nr 11
W Szkole Podstawowej nr 11 w Piotrkowie o 11:00 rozpoczęła się uroczystość dla uczniów klas I-III z okazji zakończenia roku szkolnego.
Łęki Szlacheckie: Najlepsi w klasie
W piątek 27 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 oraz pożegnanie szóstoklasistów. Najlepsi uczniowie odebrali z rąk dyrektor Elżbiety Dawidowicz nagrody książkowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat