Artykuły do tagu: zakażenie

Koronawirus w szkole podstawowej
Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim, wchodzącej w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 odbywają się w systemie hybrydowym. To wskutek potwierdzenia u jednego z uczniów zakażenia koronawirusem. Na kwarantannie przebywa kilkudziesięciu uczniów oraz kilkunastu nauczycieli.
Sanepid apeluje do uczestników mszy w Mierzynie
W mszy w kościele pw. Św. Mikołaja w Mierzynie, która odprawiona była 15 sierpnia o godzinie 12, uczestniczyła osoba zakażona koronawirusem. Piotrkowski sanepid apeluje do uczestników tego nabożeństwa o obserwowanie swojego stanu zdrowia.
Pacjent piotrkowskiego szpitala z koronawirusem
Zakażenie koronawirusem potwierdzono u pacjenta przebywającego w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Osoba ta przebywała na Oddziale Gastrologicznym.
Kolejne zakażenia w Łódzkiem, także w powiecie piotrkowskim
W województwie łódzkim są 44 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Po trzy nowe przypadki COVID-19 odnotowano w powiatach bełchatowskim i radomszczańskim oraz dwa w piotrkowskim.
31 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w woj. łódzkim
W województwie łódzkim jest 31 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. W tym gronie nie ma mieszkańców Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego, ale 6 nowych przypadków COVID-19 odnotowano w powiecie tomaszowskim i po jednym w powiatach bełchatowskim i opoczyńskim.
Były szef interny w Piotrkowie chory na COVID-19. „Wierzcie mi, ten wirus to nie ściema!”
Najpierw bóle mięśni, pleców i przeczulica skóry, potem było gorzej. Pojawił się kaszel tak silny, że nie można było zasnąć. Mnóstwo leków i miesiąc izolacji. - Nie wiedziałem, czy to już koniec, czy mam wzywać karetkę - mówi były ordynator interny w piotrkowskim szpitalu, który zapewnia, że koronawirus to nie... żadna ściema.
Kolejne zakażenie w powiecie piotrkowskim
Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o jednym nowym zakażeniu koronawirusem w powiecie piotrkowskim. Zmarł też 80-letni zakażony z powiatu tomaszowskiego, który posiadał schorzenia współistniejące. Łącznie w całym województwie łódzkim mamy 16 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
29 nowych zakażeń. 3 z nich w Piotrkowie
W województwie łódzkim odnotowano 29 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 3 z nich zarejestrowano w Piotrkowie, a 10 kolejnych w powiecie tomaszowskim.
4 nowe zakażenia koronawirusem w Piotrkowie
W województwie łódzkim są 34 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 4 z nich odnotowano w Piotrkowie, a kolejne 4 w powiecie piotrkowskim. 39 osób wyzdrowiało.
3 nowe przypadki Covid-19 w Piotrkowie
W województwie łódzkim jest 17 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Aż 3 z nich dotyczą mieszkańców Piotrkowa. Biuro prasowe wojewody informuje także o 18 osobach, które wyzdrowiały i śmierci dwóch pacjentów, w tym 50-letniego mężczyzny z powiatu tomaszowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat