Artykuły do tagu: zakażenie

Sanepid szuka osób z kontaktu z zakażonym
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bełchatowie z uwagi na konieczność przeprowadzenia dochodzenia epidemiologicznego, prosi o telefoniczne zgłaszanie się osób, które korzystały z transportu PKS w Bełchatowie na trasie Pożdżenice - Zelów - Bełchatów oraz z kursu powrotnego.
Poseł PiS z dodatnim wynikiem testu na koronawirusa
Grzegorz Lorek, poseł Prawa i Sprawiedliwości z okręgu piotrkowskiego został zakażony wirusem SARS-CoV-2. Chorobę przechodzi objawowo.
Kilku pracowników piotrkowskiego sanepidu z koronawirusem
Ognisko koronawirusa w piotrkowskim sanepidzie. 6 osób pracujących w Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej otrzymało dodatni wynik testu.
Sanepid apeluje do pasażerów busa
Osoba zakażona koronawirusem podróżowała busem na linii Piotrków - Bełchatów. Piotrkowski sanepid apeluje do pasażerów o obserwację stanu zdrowia.
Koronawirus w Łódzkiem. Sprawdź najnowsze dane
W województwie łódzkim jest 349 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 22 nowe przypadki odnotowano w powiecie radomszczańskim, 18 w tomaszowskim, 13 w powiecie piotrkowskim, 6 w bełchatowskim, 5 w Piotrkowie oraz 2 w opoczyńskim.
Zakażenie w kościele. Sanepid szuka osób z kontaktu!
Jeden z księży, posługujący w parafii pw. św. Jacka i Doroty w Piotrkowie Trybunalskim jest zakażony koronawirusem. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poszukuje osób, które mogły mieć z nim kontakt.
155 zakażeń w naszym województwie
W województwie łódzkim jest 155 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Nowe zakażenie odnotowano także w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim.
Wirus w Przedszkolu nr 19 i w II LO w Piotrkowie
Potwierdzone zakażenie koronawirusem stwierdzono u pracownicy przedszkolnej kuchni. Z kolei w liceum wirusem zarażona jest jedna z nauczycielek i uczący religii ksiądz, posługujący w kościele przy ul. Śląskiej.
Znów wzrost zakażeń w Piotrkowie i regionie
140 zakażeń w województwie łódzkim - informuje biuro prasowe wojewody. To kolejny dobowy rekord. 14 zakażeń dotyczy mieszkańców Piotrkowa, 12 powiatu piotrkowskiego, 11 powiatu bełchatowskiego, 7 radomszczańskiego oraz 5 opoczyńskiego. Ponadto poinformowano o śmierci 93-letniej mieszkanki powiatu piotrkowskiego. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi i posiadała schorzenia współistniejące.
Koronawirus w kościele na Śląskiej. Sanepid prosi wiernych o obserwację stanu zdrowia
Państwowy Powiatowy Inspektor w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że wśród księży w Parafii Nawiedzenia N.M.P. przy ul. Śląskiej w Piotrkowie wykryto zachorowanie na COVID-19.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat