Artykuły do tagu: zakażenia

Dr Sutkowski: wzrost zachorowań na COVID-19 jest pewny, odpowiedzialny będzie wariant delta
Należy liczyć się ze wzrostem zachorowań na COVID-19 w Polsce. Pytanie brzmi nie czy, ale kiedy to się stanie – ocenił w rozmowie z PAP prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski. Zaznaczył, że odpowiedzialny za to będzie wariant delta koronawirusa.
Prof. Pyrć: coraz więcej przypadków wariantu delta w Polsce, ale nadal jest on w mniejszości
Pojawia się coraz więcej przypadków wariantu delta koronawirusa w Polsce, jednak nadal jest to wariant mniejszościowy – kilka procent w skali poszczególnych województw – powiedział PAP wirusolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie prof. Krzysztof Pyrć.
COVID-19: W Piotrkowie i powiecie bez nowych zakażeń
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 194 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych. Mamy zaś 72 ozdrowieńców.
COVD-19: Niewiele zakażeń po Bożym Ciele
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 319 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 24 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarły 2 osoby, 1 z nich nie posiadała chorób współistniejacych. Mamy też 108 ozdrowieńców.
COVID-19: Bez nowych zakażonych w Piotrkowie
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 664 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 61 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 14 osób, 3 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 50 ozdrowieńców.
COVID-19: Najmniej zakażeń od września ubiegłego roku
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 333 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 24 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Nie było ofiar śmiertelnych. Mamy też 130 ozdrowieńców.
COVID-19: Stan na niedzielę
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 579 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 47 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano tu ofiar śmiertelnych. Mamy też 134 ozdrowieńców.
COVID-19: Są zakażenia w Piotrkowie i powiecie
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 1 230 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 106 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 9 osób, wszystkie posiadały choroby współistniejace. Mamy też 180 ozdrowieńców.
COVID-19: Niemal 100 nowych zakażeń w Łódzkiem
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 1 267 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 92 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 20 osób, 7 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 95 ozdrowieńców.
COVID-19: Bez nowych zakażonych w powiecie piotrkowskim
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 1000 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 83 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 12 osób, 1 z nich nie posiadała chorób współistniejacych. Mamy też 179 ozdrowieńców.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat