Artykuły do tagu: zaginiona

Szczęśliwy finał poszukiwań nastolatki
Policjanci z Wolborza i Piotrkowa wspólnymi siłami odnaleźli poszukiwaną od kilku dni nastolatkę. 14-letnia dziewczyna cała i zdrowa trafiła do opiekunów.
Odnaleziono zwłoki 83-latki z gminy Sulejów
Tragicznie zakończyły się poszukiwania 83-letniej mieszkanki Przygłowa Lasu (gmina Sulejów).
Zaginiona 89-latka odnaleziona
150 osób szukało kobiety, która wyszła z domu w Piwakach w gminie Łęki Szlacheckie i nie wróciła. Komendant policji zarządził poszukiwania. Pieszo przeczesywano lasy z wykorzystaniem psów służbowych. Także media podawały komunikat o zaginięciu kobiety. Dzięki szybkim działaniom wszystkich służb nie doszło do tragedii. Kobieta trafiła do szpitala.
Wyszła od znajomego i nie wróciła do domu
Policjanci z Komisariatu Policji w Wolborzu prowadzą poszukiwania w sprawie zaginięcia Grażyny Matera, która 24 kwietnia 2014 roku wyszła od znajomego udając się w kierunku miejsca swojego zamieszkania- Gajkowice. Do chwili obecnej nie wiadomo gdzie przebywa i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
82-latka odnaleziona w parzniewickim lesie
Żyje – to wiadomość najważniejsza. Odnalazła się 82-letnia Pelagia Frączkowska, której od kilku dni szukali policjanci, strażacy, bliscy.
Nadal nie znaleziono 82-latki
Od wczoraj (19 października) piotrkowscy policjanci szukają zaginionej Pelagii Frączkowskiej z Pawłowa Górnego (gm. Wola Krzysztoporska). Kobieta najprawdopodobniej wyszła na grzyby i dotąd nie wróciła.
Zaginęła Marika Nowakowska-Bruździak
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują kobiety, która w październiku 2012 roku wyjechała do Wielkiej Brytanii, a od lipca 2013 roku nie kontaktuje się z rodziną.
Wyszła z domu we wtorek i nie wróciła
Poszukiwana Stanisława Piasna z Zawady. Wyszła z domu we wtorek i nie wróciła.
W piątek wyszła z domu i nie wróciła
Poszukiwana 22-latka z Radomska. 6 lipca (piątek) około godziny 18.30 wyszła z domu i dotychczas nie wróciła. Rodzina i policja proszą o kontakt osoby, które mogły ją widzieć.
Napisała, że chce się zabić. Szuka jej policja
6 lutego wieczorem opoczyńska policja została powiadomiona o zaginięciu 27-letniej mieszkanki gminy Żarnów. Napisała do męża, że chce odebrać sobie życie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat