Artykuły do tagu: zablokowana

Po zderzeniu pięciu samochodów A1 była całkowicie zablokowana
W piątkowe (20 sierpnia) popołudnie, na budowanej drodze A1 w miejscowości Huta Porajska doszło do zderzenia pięciu samochodów. W wyniku zdarzenia droga była całkowicie zablokowana, a samochody policja kierowała objazdami.
Wypadek na autostradzie A1. Droga całkowicie zablokowana
Na autostradzie A1, na wysokości miejscowości Laski w kierunku Katowic doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Droga była całkowicie zablokowana w obu kierunkach.
Wypadek w Karlinie. DK91 była całkowicie zablokowana
Do poważnego wypadku z udziałem trzech samochodów doszło w piątkowy poranek w Karlinie. W jego wyniku DK91 została całkowicie zablokowana, a ruch był kierowany objazdami.
W wyniku kolizji DK12 była całkowicie zablokowana
Po zderzeniu samochodu osobowego i ciężarowego w czwartkowe popołudnie, DK12 była na około 3 godziny całkowicie zablokowana. Jak informuje portal sulejow24.com do kolizji doszło w miejscowości Strzelce. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.
Całkowicie zablokowana DK12 po groźnym wypadku
Do kolejnego wypadku doszło dziś na DK12. Tym razem po godzinie 15:00. W Korytnicy zderzyły się ze sobą dwa jadące z naprzeciwka samochody. W wyniku wypadku droga została całkowicie zablokowana.
Czołowe zderzenie na DK12
Wczesnym rankiem doszło do groźnego wypadku na drodze DK 12 w miejscowości Kozenin na terenie powiatu opoczyńskiego. Przez kilka godzin ruchliwa droga byłą całkowicie zablokowana.
DK12 znowu zablokowana po wypadku w Poniatowie
Do kolejnego wypadku doszło na feralnej drodze krajowej nr 12. W środowe popołudnie w Poniatowie zderzyły się samochód osobowy i dostawczy. W wyniku zdarzenia droga jest całkowicie zablokowana i tworzą się długie korki.
29.11.2020 12:04
A1 znowu zablokowane
Ciężarówka jadąca drogą A1 w kierunku Katowic zablokowała przejazd przed tymczasowym rondem na węźle Piotrków południe.
Zderzenie dwóch aut na krajowej
Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na DK91 w Niechcicach, tuż za tablicą oznaczającą granice miejscowości. Droga była całkowicie zablokowana, ale służbom już udało się udrożnić ruch.
Zderzenie w Kargał Lesie
Do kolizji doszło we wtorek rano na drodze krajowej numer 1.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat