Artykuły do tagu: zabójstwo

35 lat temu zabił po raz pierwszy
Trzy dni przed swoimi 43 urodzinami zabił po raz pierwszy. To było 35 lat temu, gdy Henryk Moruś wszedł do domu swojego kolegi z pracy i zabił jego żonę. Sześć lat później pozbawił życia następne osoby. Łącznie siedem. Choć został skazany na karę śmierci, zmarł w więzieniu wiele lat po wyroku. Dziś przypominamy historię seryjnego zabójcy z Sulejowa ostatniego Polaka skazanego na śmierć.
Zabiła 36-latka. Przyznała się do winy i usłyszała zarzut
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi śledztwo dotyczące zabójstwa 36-letniego Łukasza O. 41-letnia Joanna T. usłyszała zarzut i została tymczasowo aresztowana.
Zabójstwo przy Słowackiego. Nożowniczka zabiła 36-latka
Kolejna tragedia z użyciem noża w Piotrkowie. Po takie narzędzie zbrodni sięgnęła ponownie kobieta i śmiertelnie raniła 36-letniego mężczyznę. Do tragedii doszło w jednym z wieżowców przy ul. Słowackiego.
Tragedia na Wierzejach. Dlaczego Marysia zabiła babcię?
17 - letnia Marysia kilka dni temu zabiła swoją babcię. Najpierw zaczęła ją dusić, a potem nożem ugodziła w brzuch. Kobieta zmarła. Dlaczego nastolatka zabiła? Tego nikt do końca nie wie. Nikt też nie wie, co wydarzyło się na moment przed zabójstwem. Zwłaszcza, że Marysia pochodziła ze spokojnej bardzo porządnej rodziny, dobrze się uczyła i nigdy wcześniej nie wykazywała agresji.
Polskie zabójczynie. Zobacz program o tragedii w Bełchatowie
„Polskie Zabójczynie” to produkcja telewizji Crime+Investigation Polsat. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany w piątek, 19 marca o godz. 22:00. Autorzy przedstawią tragiczne wydarzenia z 2009 roku w Bełchatowie.
Nowe fakty w sprawie zabójstwa na Wierzejach
Piotrkowska prokuratura wydała kolejne oświadczenie w sprawie zabójstwa na osiedlu Wierzeje, do którego doszło 11 marca 2021 roku. 17-latka zabiła wówczas swoją 75-letnią babcię. Poznaliśmy więcej faktów dotyczących tego tragicznego zdarzenia.
17-latka podejrzana o zabójstwo tymczasowo aresztowana
Sąd zadecydował o zastosowaniu 3-miesięcznego aresztu tymczasowego wobec 17-letniej Marii M. Kobieta usłyszała w piątek prokuratorski zarzut zabójstwa Ireny S. Do zbrodni doszło w miniony czwartek w jednym z domów na osiedlu Wierzeje w Piotrkowie.
Zabójstwo na Wierzejach. 17-latka usłyszała zarzut (AKTUALIZACJA)
Piotrkowscy policjanci w czwartkowe popołudnie dokonali tragicznego odkrycia. W jednym z domów na osiedlu Wierzeje ujawnili ciało kobiety. W sprawie zatrzymano już jedną osobę.
30-latek zabił po kłótni własnego brata
Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który odpowie za zabójstwo swojego brata. Do zdarzenia doszło podczas kłótni. Sprawca kilkukrotnie ugodził ostrym narzędziem swojego brata w klatkę piersiową. Reanimacja prowadzona przez członków rodziny, policjantów, a następnie załogę pogotowia, nie przyniosła rezultatu, a rany okazały się śmiertelne.
Zabił kompana od kieliszka. Sprawca przyznał się do winy
16 ciosów nożem otrzymał 50-latek, którego ciało znaleziono w sobotę po południu w jednym z domów przy ulicy Sadowej w Piotrkowie. Okazało się, że mężczyzna zginął z rąk kompana od kieliszka. 30-letni sprawca był kompletnie pijany. Przyznał się do winy i usłyszał zarzut zabójstwa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat