Artykuły do tagu: zabójstwo

Policjanci zatrzymali 44-latka podejrzanego o zabójstwo
Bełchatowscy policjanci wraz z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 39-letniej kobiety. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania w garażu na terenie posesji w powiecie pajęczańskim.
Policja poszukuje podejrzanego o zabójstwo bełchatowianina
Policja na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Bełchatowie poszukuje Tomasza Tomczaka. 44-letni mieszkaniec Bełchatowa jest podejrzany o zabójstwo 39-letniej kobiety.
Łódzkie: szereg zarzutów dla nożownika z Brzezin
Zarzuty zabójstwa, czynnej napaści, spowodowania obrażeń ciała u policjanta i kradzieży rozbójniczej przedstawiła prokuratura 39-letniemu nożownikowi, który w środę w Brzezinach ranił śmiertelnie 41-latka oraz spowodował obrażenia ciała u interweniującego policjanta. Zatrzymanemu grozi dożywocie.
35 lat temu zabił po raz pierwszy
Trzy dni przed swoimi 43 urodzinami zabił po raz pierwszy. To było 35 lat temu, gdy Henryk Moruś wszedł do domu swojego kolegi z pracy i zabił jego żonę. Sześć lat później pozbawił życia następne osoby. Łącznie siedem. Choć został skazany na karę śmierci, zmarł w więzieniu wiele lat po wyroku. Dziś przypominamy historię seryjnego zabójcy z Sulejowa ostatniego Polaka skazanego na śmierć.
Zabiła 36-latka. Przyznała się do winy i usłyszała zarzut
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi śledztwo dotyczące zabójstwa 36-letniego Łukasza O. 41-letnia Joanna T. usłyszała zarzut i została tymczasowo aresztowana.
Zabójstwo przy Słowackiego. Nożowniczka zabiła 36-latka
Kolejna tragedia z użyciem noża w Piotrkowie. Po takie narzędzie zbrodni sięgnęła ponownie kobieta i śmiertelnie raniła 36-letniego mężczyznę. Do tragedii doszło w jednym z wieżowców przy ul. Słowackiego.
Tragedia na Wierzejach. Dlaczego Marysia zabiła babcię?
17 - letnia Marysia kilka dni temu zabiła swoją babcię. Najpierw zaczęła ją dusić, a potem nożem ugodziła w brzuch. Kobieta zmarła. Dlaczego nastolatka zabiła? Tego nikt do końca nie wie. Nikt też nie wie, co wydarzyło się na moment przed zabójstwem. Zwłaszcza, że Marysia pochodziła ze spokojnej bardzo porządnej rodziny, dobrze się uczyła i nigdy wcześniej nie wykazywała agresji.
Polskie zabójczynie. Zobacz program o tragedii w Bełchatowie
„Polskie Zabójczynie” to produkcja telewizji Crime+Investigation Polsat. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany w piątek, 19 marca o godz. 22:00. Autorzy przedstawią tragiczne wydarzenia z 2009 roku w Bełchatowie.
Nowe fakty w sprawie zabójstwa na Wierzejach
Piotrkowska prokuratura wydała kolejne oświadczenie w sprawie zabójstwa na osiedlu Wierzeje, do którego doszło 11 marca 2021 roku. 17-latka zabiła wówczas swoją 75-letnią babcię. Poznaliśmy więcej faktów dotyczących tego tragicznego zdarzenia.
17-latka podejrzana o zabójstwo tymczasowo aresztowana
Sąd zadecydował o zastosowaniu 3-miesięcznego aresztu tymczasowego wobec 17-letniej Marii M. Kobieta usłyszała w piątek prokuratorski zarzut zabójstwa Ireny S. Do zbrodni doszło w miniony czwartek w jednym z domów na osiedlu Wierzeje w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat