Artykuły do tagu: wyzwanie

Artchallenge - wyzwanie Wolborskiego Centrum Kultury
Wolborskie Centrum Kultury zaprasza do ciekawej zabawy. Jej efekty będzie można oglądać w internecie, m.in. na Facebooku.
Oni podjęli wyzwanie Trash Challenge. Ty też możesz!
Pracownicy jednej z piotrkowskich firm oraz członkowie ich rodzin i znajomi podjęli wyzwanie Trash Challenge i posprzątali wybrany kawałek lasu. Pierwsza odsłona piotrkowskiej akcji już za nami, co nie oznacza, że wszyscy którzy chcą zadbać o porządek w lesie, nie mogą tego zrobić. Do akcji Trash Challenge zaangażować może się każdy, indywidualnie sprzątając las, bądź organizując dużą akcje, tak właśnie zrobili przedstawiciele firmy EDC Expert Direct Communication.
Trash Challenge w Piotrkowie
Podejmij wyzwanie Trash Challenge. Akcja polega na posprzątaniu wybranego terenu, a następnie opublikowaniu zdjęcia przed i po na swoim profilu na dowolnym portalu społecznościowym. W piątek las przy ul. Wolborskiej posprząta jedna z piotrkowskich firm.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat