Artykuły do tagu: wystwa

Psie i kocie portrety w OEA
Grysio, Dusio i Mikuś – trzy setery oraz kilka kotów, w tym niejaki Herman, to główni bohaterowie prac Iwony Belicy, które w ramach wystawy „Autografy na cztery łapy” zostały zaprezentowane w czwartek w galerii piotrkowskiego Ośrodka Edukacji Artystycznej. Kilkanaście barwnych fotografii zwierząt, które prywatnie są podopiecznymi autorki zdjęć, wywołują uśmiech na twarzy każdego, kto tylko na nie spojrzy. Na wernisażu wystawy oczywiście nie zabrakło miłośników zwierząt.
Wystawa zdjęć
Wyższa Szkoła Handlowa zaprasza na wernisaż kolejnej wystawy z cyklu „Spotkania z fotografią” zatytułowanej „Naprawdę jaka jesteś”. W piątek, 8 marca zaprezentowane zostaną prace członka Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery Grzegorza Kieruzela.
WSH: Fotografia z wodą w tle
Wyższa Szkoła Handlowa zaprasza na wernisaż kolejnej wystawy z cyklu „Spotkania z Fotografią” zatytułowanej „Z wodą w tle”. W piątek 4 stycznia zaprezentowane zostaną prace członka Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery p. Jacka Wolanda. Wernisaż wystawy odbędzie się w Galerii „Słonecznej” uczelni przy ul. Słonecznej 1. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.
Wystwa fotografii czarno-białej Artura Stępnia
Już 16 listopada w Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Artura Stepnia pn. "Black and White". Autor starał się oddać piękno i urok krajobrazu za pomocą zdjęć czarno-białych. Rozpoczęcie o godzinie 18.00. Wystawa potrwa do 6 grudnia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat