Artykuły do tagu: wystawa

Jabłeczna, Wysowa i Łozice w okolicach Białowieży – miejsca, gdzie zachwyca uroda polskiego krajobrazu i nieskazitelnej przyrody, gdzie życie płynie jakby spokojniej, ciszej, gdzie na każdym kroku spotyka się życzliwość, uśmiech i szczera gościnność. Trzy artystyczne spotkania z krajobrazami, w których dominują kopuły cerkwi, prawosławne krzyże stoją obok katolickich, a wiatr niesie śpiewną mowę mieszkańców tych ziem.
Ponad 310-ciu wystawców z całego kraju zaprezentuje się w ten weekend na błoniach zamku w Bykach podczas już XVII Promocyjno-Handlowej Wystawy Rolniczej "Rol-Szansa". Trwają ostatnie przygotowania.
Skierniewickie środowisko widziane oczami tamtejszych artystów plastyków można oglądać od 12-ego lipca w Biurze Wystaw Artystycznych w Piotrkowie na wystawie pt. "Letnie klimaty".
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę pt.: „POLSKA SZKOŁA PLAKATU” Na wystawie zaprezentowanych zostanie około 30 plakatów pochodzących z kolekcji Danuty i Jerzego Brukwickich. Wśród nich znalazły się prace uznanych artystów m.in..: Henryka Tomaszewskiego, Józefa Mroszczaka, Romana Cieślewicza, Jana Lenicy, Jana Młodożeńca, Franciszka Starowieyskiego, Waldemara Świerzego.
Obrazy oraz obiekty przestrzenne zdominowały Biuro Wystaw Artystycznych w Piotrkowie. Wszystko za sprawą wystawy pt. "Wartości" autorstwa piotrkowianina Janusza Kucharskiego, która jest już dostępna dla zwiedzających od 14 czerwca.
Jedenastu fotografików-amatorów prezentuje osiemnaście swoich prac na wystawie pt. "Jedenaście kapeluszy" w piotrkowskiej Galerii OFF.
Muzeum w Piotrkowie zaprasza na otwarcie wystawy sztuki „ART DECO” ze zbiorów Muzeum Mazowieckiego w Płocku. Wernisaż odbędzie się 13 czerwca 2008 r. (piątek) o godzinie 13.00 w salach piotrkowskiego Muzeum pl. Zamkowy 4. Ekspozycja będzie udostępniana zwiedzającym do połowy września 2008 r.
Rysunki Zdzisława Beksińskiego w Piotrkowie !
Wielka gratka dla miłośników twórczości Zdzisława Beksińskiego. Od 10 maja w Biurze Wystaw Artystycznych w Piotrkowie wystawa rysunków tego artysty.
21.04.2008 19:54
Przez cały miesiąc, aż do 31 maja trwać będą Piotrkowskie Dni Kultury. W ich ramach mieszkańcom proponowane będą koncerty, wystawy, konkursy dla dzieci i młodzieży, spektakle i warsztaty.
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę pt.: „Z bielizną przez pół wieku”. Wystawa zorganizowana została w oparciu o zbiory Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, a prezentowana będzie w salach piotrkowskiego Muzeum do 11 maja 2008 r.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat