Artykuły do tagu: wykup

Lokatorzy z Sygietyńskiego nadal bez pomocy
Spór lokatorów bloku z ul. Sygietyńskiego z piotrkowskim magistratem trwa. Jego kolejną odsłoną była nadzwyczajna sesja Rady Miasta, którą zwołano na środę na godz. 11.00.
Spór o wykup mieszkań przed piotrkowskim magistratem
Mieszkańcy bloku przy ul. Sygietyńskiego chcą wykupić lokale, w których mieszkają od lat, a które są własnością piotrkowskiego TBS-u. Ich zdaniem prezydent miasta blokuje sprzedaż. - Chcemy pomóc mieszkańcom, ale prawo nam na to nie pozwala - zapewniają magistraccy urzędnicy.
Piotrkowianie wykupują mieszkania komunalne
Wykup mieszkania komunalnego to nadal najtańsza forma posiadania własnego M. W Piotrkowie coraz częściej najemcy korzystają z tego prawa. Tym bardziej, że udzielana jest bonifikata dochodząca nawet do 95% wartości rynkowej lokalu.
Chcesz wykupić mieszkanie komunalne w Piotrkowie?
Musisz uzbroić się w cierpliwość. Procedura sprzedaży lokalu komunalnego, w przypadku, gdy jest uregulowany stan prawny nieruchomości, trwa ponad 4 miesiące.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat