Artykuły do tagu: wygrana

Multimilioner z powiatu piotrkowskiego odebrał swoją wygraną
Równowartość ponad 193 mln zł pomniejszoną o podatek odebrał szczęśliwiec, który skreślił właściwe liczby w loterii Eurojackpot 10 maja 2019 roku. Totalizator Sportowy nadal nie podaje jednak miejscowości, w której padła historyczna wygrana.
Rekordowa wygrana w Eurojackpot w powiecie piotrkowskim. Zwycięzca zgarnie prawie 200 mln zł!
Totalizator sportowy poinformował w specjalnym komunikacie prasowym, że główna wygrana w loterii Eurojackpot trafi do Polski. Szczęśliwiec, który skreślił właściwe liczby zgarnie równowartość 193 396 500,00 zł. Wygraną odnotowano w jednej z miejscowości powiatu piotrkowskiego.
Piotrkowianin w Milionerach!
Łukasz Świderek, mieszkaniec Piotrkowa wygrał 40 tysięcy złotych w teleturnieju „Milionerzy” emitowanym na antenie telewizji TVN. Mało brakło, a pan Łukasz wzbogaciłby się o 75 tysięcy złotych.
W Piotrkowie padła wygrana w Mini Lotto
73 tysiące 281 złotych i 40 groszy – tyle wynosi wygrana w Mini Lotto, która 12 października padła w Piotrkowie.
Na co wydamy 35 mln złotych?
W sobotę do wygrania w Lotto aż 35 mln złotych. Nawet odliczając 10% podatek i tak pozostaje do wydania niebagatelna kwota 31,5 mln. Co można kupić za tak wielkie pieniądze?
Milion w Lotto Plus w Przedborzu
W czwartkowym losowaniu Lotto nie padła szóstka. Szczęście uśmiechnęło się za to do gracza Lotto Plus z Przedborza (powiat radomszczański), który wygrał okrągły milion złotych.
Kolejny milioner w województwie łódzkim!
Po sobotnim losowaniu Lotto okazało się, że główna wygrana - 2 mln złotych padła w Szczercowie.
Pierwszy Lottomilioner w nowym roku
Dwa miliony złotych trafią do gracza z Tomaszowa Mazowieckiego.
Wielka wygrana w Moszczenicy
Blisko 300 tysięcy złotych wygranej padło w szczęśliwej kolekturze w Moszczenicy.
Do wygrania 50 milionów w lotto
50 milionów złotych można wygrać w dzisiejszym losowaniu lotto. Aby zgarnąć główną wygraną w rekordowej kumulacji wystarczy trafnie wytypować 6 spośród 49 liczb, udać się do kolektury i wysłać kupon. Tak zrobiło już wielu piotrkowian.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat