Artykuły do tagu: wycieczka

Pierwsza wycieczka „Kolorowej Lokomotywy” z Piotrkowa
W czwartek (14 sierpnia) dzieci z Oratorium św. Antoniego wyruszyły na pierwszą wycieczkę w ramach projektu „Kolorowa Lokomotywa”.
Jeździli po Litwie i Łotwie
Przez 13 dni jeździli rowerami po Litwie i Łotwie. Zwiedzili Mariampol – partnerskie miasto Piotrkowa, Kowno, Kiejdany, Szawle, Jelgavę, Rygę...
05.08.2014 10:14
Rekordowy rajd rowerowy
Rekordowa liczba uczestników, bo aż 170 osób wzięło udział w IV Rodzinnym Rajdzie Rowerowym zorganizowanym przez Ludowy Klub Sportowy „Błysk” Aleksandrów we współpracy z Urzędem Gminy Aleksandrów.
Poznali historię dawnego Księstwa Łowickiego
Wspaniałą i ciekawą lekcję historii przygotował w piątek (1 sierpnia) Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK dla uczestników świetlic artystycznych.
Do udziału w IV Rodzinnym Rajdzie Rowerowym zapraszają wójt Aleksandrowa i prezes LKS Błysk Aleksandrów. Impreza odbędzie się w niedzielę, 27 lipca. Zbiórka przed Urzędem Gminy w Aleksandrowie o godz. 15.20.
Odkrywali tajemnice animacji
W piątek (18 lipca) dzieci ze świetlic artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury odwiedziły Krainę Bajek w Muzeum Animacji „Semafor” w Łodzi.
Podziwiali bogaty świat flory i fauny
Pierwsza wakacyjna wycieczka edukacyjno-rekreacyjna dla dzieci ze świetlic artystycznych Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK przeszła do historii. Podopieczni zwiedzili łódzkie ZOO oraz Palmiarnię.
360 łodzian zwiedzało Piotrków
360 łodzian odwiedziło w sobotę, 31 maja, Piotrków. Przyjechali specjalnym pociągiem w ramach projektu „Pociągiem w łódzkie 2014”, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski w Łodzi.
Wycieczka do Warszawy nagrodą dla sportowców
Najlepsi sportowcy z terenu gminy Wolbórz (34 osoby) wzięli udział w wycieczce do Warszawy, która była nagrodą ufundowaną przez burmistrz Wolborza Elżbietę Ościk.
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu na inaugurującą tegoroczny sezon rowerowy wycieczkę na trasie Piotrków – Wolbórz. Rowerzyści będą mieli do pokonania około 30 kilometrów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat