Artykuły do tagu: wybuch

Zlikwidowali laboratorium do produkcji amfetaminy i materiałów wybuchowych
Piotrkowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali na terenie województwa dolnośląskiego mężczyznę podejrzanego o wytwarzanie amfetaminy i posiadanie substancji wybuchowej. 40-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zdecydował, że podejrzany najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.
W Proszeniu zdetonowano dużą bombę. Trasa S8 stanęła
Niewybuch mógł przeleżeć w lesie w Proszeniu kilkadziesiąt lat. W środowe popołudnie zajęli się nim saperzy z Tomaszowa.
Trzy osoby ranne po wybuchu gazu w gminie Rozprza (AKTUALIZACJA)
Trzej mężczyźni z poparzeniami II i III stopnia zostali przewiezieni do szpitala po wybuchu gazu z instalacji gazowej w samochodzie, przy którym pracowali. Jednego z nich przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Wybuch na terenie młyna w Piotrkowie
W Piotrkowie na terenie młyna przy ul. Roosevelta doszło do wybuchu pyłu mącznego. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Wybuchła butla z gazem w Barkowicach Mokrych
Do wybuchu butli z gazem doszło w jednym z domów w Barkowicach Mokrych w gminie Sulejów. Poszkodowany został 60-letni mężczyzna.
Chciał wysadzić blok w powietrze
Prawdopodobnie zarzut sprowadzenia katastrofy budowlanej usłyszy 37-letni mężczyzna, który w poniedziałek wieczorem przeciął wąż doprowadzający gaz do kuchenki i groził, że wysadzi blok w powietrze. Konieczna była ewakuacja mieszkańców budynku przy Piastowskiej w Piotrkowie. W sumie swoje mieszkania opuściło 30 osób.
Wybuch gazu w kamienicy przy ul. Sulejowskiej w Piotrkowie
W środę w jednym z mieszkań kamienicy przy ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie wybuchł gaz. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Niewybuchy na Wierzejskiej
Chwile grozy przeżyli pracownicy budowy przy ulicy Wierzejskiej w Piotrkowie, kiedy podczas prac ziemnych odkopali dwa niewybuchy – najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej.
Wybuch gazu w Piotrkowie. Ranny 81-latek
Wybuch gazu nastąpił ok. godz. 6.30, jednak dopiero po południu udało się uwolnić mężczyznę, który leżał uwięziony pod gruzami. Do zdarzenia doszło w budynku przy ul. Prostej w Piotrkowie.
Zagrali dla rodziny z Moszczenicy
W sobotę (24 stycznia) po południu rozpoczął się w Moszczenicy koncert charytatywny na rzecz rodziny Millerów, która ucierpiała w wyniku wybuchu butli z gazem, do którego doszło 7 stycznia w budynku przy ul. Dworcowej 5.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat