Artykuły do tagu: wyłączenia prądu

Kolejne wyłączenia prądu
Spółka PGE Dystrybucja zapowiedziała kolejne wyłączenia prądu w naszym regionie. W poniedziałek, 27 lipca, energia nie popłynie m.in do mieszkańców Sulejowa i Radomska. Planowana przerwa rozpocznie się o godz. 8.00 i potrwa do godz. 14.00.
Będą przerwy w dostawie prądu
W najbliższych dniach w powiecie piotrkowskim wystąpią przerwy w dostawie prądu. Jak informuje spółka PGE Dystrybucja we wtorek (23.06) w godzinach od 8.00 do 14.00 energia nie popłynie do miejscowości w gminie Rozprza. Wyłączenia dotyczą miejscowości Janówka, Milejowiec i Milejów.
Gdzie tym razem nie będzie prądu?
Pracownicy PGE Dystrybucji poinformowali o kolejnych wyłączeniach prądu w regionie.
Przerwy w dostawie energii elektrycznej w regionie
Spółka PGE Dystrybucja poinformowała o kolejnych wyłączeniach prądu w naszym regionie.
Kolejne wyłączenia prądu w regionie
PGE Dystrybucja informuje o kolejnych wyłączeniach prądu w regionie. Energii elektrycznej nie będzie m.in. w Piotrkowie, Radomsku czy Cieszanowicach.
Kolejne wyłączenia prądu w regionie
PGE Dystrybucja poinformowała o kolejnych wyłączeniach prądu w regionie w tym m.in. w Piotrkowie, Rozprzy czy Gorzkowicach.
Kolejne wyłączenia prądu w regionie
PGE Dystrybucja poinformowała o kolejnych wyłączeniach prądu m.in. w Piotrkowie i Sulejowie.
 W środę prądu nie będzie m.in. w Przygłowie
Jak informują pracownicy PGE Dystrybucja S.A. w regionie piotrkowsko - radomszczańskim prądu nie będzie w następujących miejscowościach:

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat