Artykuły do tagu: wsparcie

Piotrków murem za Jurkiem Owsiakiem [ZMIANA TERMINU]
Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego spotkają się, by wesprzeć Jurka Owsiaka. Piotrkowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włącza się w akcję, której celem jest nakłonienie twórcy Orkiestry do zmiany zdania w sprawie rezygnacji z funkcji prezesa WOŚP.
Szczypiorniści wspierają Szlachetną Paczkę
Finał Szlachetnej Paczki już w najbliższy weekend, a do akcji włączyli się zawodniczki Piotrcovii oraz szczypiorniści Piotrkowianina.
Wsparcie potrzebne od zaraz
Syn Moniki miał poważne problemy w szkole. Ostatnie tygodnie pochłonęły także przygotowania do przyjęcia komunijnego. Pozostałym dwóm dzieciom też trzeba było pomóc w nauce, odprowadzić je do szkoły, zająć się ich wychowaniem. W maju ubiegłego roku Monika usłyszała diagnozę. Przewlekła białaczka szpikowa. Choroba mija, problemów też jest jakby trochę mniej... Bo może liczyć na wsparcie.
Porozumienie nad Zalewem Sulejowskim
Komendant piotrkowskiej policji, starosta powiatu piotrkowskiego oraz włodarze gmin Wolbórz i Sulejów podpisali porozumienie, w ramach którego samorządowcy przekażą środki na ponadnormatywne dyżury mundurowych nad największym w naszym regionie akwenem.
Młodzi otrzymają wsparcie finansowe
Aż 10 tysięcy mieszkańców naszego województwa w wieku 15-30 lat będzie mogło w tym roku skorzystać ze środków przeznaczonych na staże, szkolenia zawodowe oraz rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.
Kulturalny i stowarzyszony dostanie dotację
Dobrze jest być kulturalnym, a już najlepiej stowarzyszeniem kulturalnym. Wtedy można dostać od prezydenta wsparcie finansowe. Ale czy zawsze należne?
Kto na jakie wsparcie miasta liczyć może
579 tys. zł - taka kwota wesprze piotrkowski sport w 2014 roku. 30 stycznia prezydent miasta podpisał zarządzenia („w sprawie wsparcia finansowego rozwoju sportu”), na mocy których 12 klubów sportowych otrzyma pieniądze z budżetu Piotrkowa na swoją działalność.
Punkt pomocy dla ofiar przemocy w rodzinie otwarto w Piotrkowie.
Rozpoczyna się remont kolejnej części elewacji wieży kościoła farnego w Piotrkowie. Tym razem budowlańcy zajmą się zachodnią częścią budowli. - Potrzebne są pieniądze na odremontowanie kolejnych dwóch części wieży, dlatego apelujemy o wsparcie - powiedział ksiądz Tomasz Estkowski, wikariusz Fary.
30 tysięcy miesięcznie dla 15 zawodników Piotrkowianina, 28 tysięcy dla 14 szczypiornistek Piotrcovii i 12 tysięcy dla zapaśników AKS – tyle na stypendia dostaną trzy piotrkowskie kluby sportowe. W zarządzeniu prezydenta miasta nie uwzględniono piłkarzy Concordii i koszykarzy UMKS Piotrcovia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat