Artykuły do tagu: wspólnota

Kolejny raz męski różaniec przejdzie ulicami miasta
Już po raz 28. uczestnicy Męskiego Publicznego Różańca przejdą ulicami Piotrkowa. Modlitewne spotkanie tradycyjnie odbędzie się w pierwszą sobotę miesiąca, która tym razem wypada 3 lipca, a uczestnicy jak zawsze będą modlić się w intencji rodzin, naszego miasta i ojczyzny.
Męski Publiczny Różaniec już po raz XXIV
XXIV edycja Męskiego Publicznego Różańca już w sobotę (6 marca) odbędzie się w piotrkowskiej parafii pw. św. Jacka i Doroty. Organizatorzy zachęcają do włączenia się we wspólnej modlitwy.
Piotrków Trybunalski i powiat piotrkowski mniej zamożne
Pracownicy Pisma Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA po raz kolejny stworzyli ranking najbogatszych samorządów. Zarówno Piotrków Trybunalski, jak i powiat piotrkowski spadły w tym rankingu, ogromny awans zanotowała za to Grabica, nieco wyżej jest też nasze województwo.
Piotrków na 20 miejscu w rankingu
Spadek o dwa miejsca zanotował Piotrków w rankingu miast na prawach powiatu opublikowanego przez pismo samorządowe "Wspólnota". A jeszcze w 2013 roku trybunalski gród był na 15 pozycji.
Ranking
Piotrków zajął 13 miejsce wśród miast na prawach powiatu w rankingu wydatków inwestycyjnych samorządów w latach 2013-2015 pisma "Wspólnota".
Pieniądze wspólnoty traktował jak własne?
Piotrkowska prokuratura sprawdza, czy zarządca nieruchomości w jednej z piotrkowskich Wspólnot Mieszkaniowych roztrwonił pieniądze lokatorów.
Na usunięcie niebezpiecznej gałęzi czekają miesiące
Mieszkańcy bloku przy ulicy Piastowskiej 13, nie widząc innego wyjścia, zwrócili się do radnego Jana Dziemdziory z prośbą o interwencję w sprawie odłamanego konaru topoli, który zwisa nad śmietnikiem.
Pięć wspólnot mieszkaniowych z Piotrkowa zdecydowało się w tym roku na rezygnację z piecyków gazowych i podłączenie ciepłej wody z sieci miejskiej. To dla wspólnoty trudna decyzja, bo wiąże się ze sporymi kosztami.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat