Artykuły do tagu: wojewodztwo

Długi weekend: 18 wypadków, 2 osoby nie żyją
Policjanci prowadzą wzmożone kontrole na drogach, wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy podróżują podczas długiego weekendu.
Wideokolonoskop w szpitalu przy Rakowskiej
Nowy nabytek to wideokolonoskop - służy do badania jelita grubego. Sprzęt kosztował 50 tysięcy złotych.
W piątek (2 września) o godzinie 20.00 w Teatrze Wielkim wystąpi Grzegorz Turnau wraz z przyjaciółmi Stanisław Soyką, Andrzejem Sikorowskim i Zbigniewem Wodeckim - koncert będzie transmitowany na telebimie na placu Dąbrowskiego.
Co dalej z budynkiem po Hawanie?
Remont ulicy Słowackiego, nowa fontanna, miliony złotych zainwestowane w wygląd centrum miasta. Widok psuje jednak odrapany budynek dawnego kina Hawana.
Nie dostaniemy dotacji na budowę nowej biblioteki miejskiej. Kolejna szansa przeszła nam koło nosa. – Piotrków nie miał ani jednego wpisu, jeśli chodzi o konsultacje społeczne. Nie zadbał o to nawet wnioskodawca – poinformował nas Jacek Grabarski z Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego.
Mazur dyrektorem Agencji Rynku Rolnego w Łodzi
Marek Mazur od 1 marca będzie dyrektorem łódzkiego oddziału Agencji Rynku Rolnego - W środowisku rolników obracam się od zawsze i bliskie są mi ich problemy - mówi Marek Mazur.
Były kandydat na prezydenta Piotrkowa Marek Mazur z Polskiego Stronnictwa Ludowego ponownie przewodniczącym Sejmiku Województwa Łódzkiego.
Powiat piotrkowski jako jeden z dwóch w województwie łódzkim włączył się w inicjatywę na rzecz tworzenia środowisk wolnych od dymu tytoniowego. Dzięki współpracy Sejmiku Województwa Łódzkiego z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi pozyskano na ten cel fundusze z projektu wspieranego przez Michaela Bloomberga.
Dzisiaj o godzinie 12.00 w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi (al. Piłsudskiego 8, sala 901), Włodzimierz Fisiak, Marszałek Województwa Łódzkiego w obecności wiceministra Rozwoju regionalnego - Waldemara Sługockiego, podpisze umowę z Polską Organizacją Turystyczną, która pozwoli rozpocząć budowę najdłuższego w Europie szlaku konnego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat