Artykuły do tagu: województwo

Kolejne śmiertelne ofiary koronawirusa w naszym regionie
Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało w sobotę rano o siedmiu zgonach z powodu koronawirusa.
37 kolejnych zakażeń w Łódzkiem. Nowy przypadek zakażenia w powiecie piotrkowskim
W województwie łódzkim jest 37 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. W statystykach nie uwzględniono jednego przypadku z powiatu piotrkowskiego, o którym poinformował dzisiaj sanepid.
Więcej wyzdrowień niż zakażeń - stan na czwartek
6 nowych zakażeń koronawirusem odnotowano na terenie województwa łódzkiego, natomiast 17 kolejnych osób wyzdrowiało. Informację przekazało biuro prasowe wojewody łódzkiego.
16 nowych zakażeń i 15 wyzdrowień
Biuro Prasowe wojewody łódzkiego poinformowało w środę po południu o 16 kolejnych zakażeniach koronawirusem w naszym województwie. Z kolei 15 osób wyzdrowiało.
Koronawirus: 11 nowych zakażeń i 63 osoby zdrowe - stan na poniedziałek
W województwie łódzkim jest 11 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Z kolei 63 osoby wyzdrowiały.
Kolejna ofiara śmiertelna i 8 nowych zakażeń
88-letnia mieszkanka powiatu bełchatowskiego zmarła z powodu Covid-19. W naszym województwie jest także 8 nowych zakażeń. Jeden przypadek dotyczy powiatu opoczyńskiego.
Kolejne zakażenia w naszym województwie
W województwie łódzkim jest 7 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Są to osoby w wieku od 26. do 71. roku życia.
Łódzkie: 11 nowych zakażeń koronawirusem
W województwie łódzkim jest 11 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - podaje biuro prasowe wojewody, z czego 3 przypadki dotyczą mieszkańców powiatu opoczyńskiego.
Kolejna ofiara śmiertelna z Piotrkowa i 15 nowych zakażeń w Łódzkiem (aktualizacja)
Piotrkowski sanepid poinformował we wtorek o śmierci drugiej osoby z Piotrkowa z powodu Covid-19. To 69-letnia kobieta. Z kolei biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o 15 nowych zakażeniach koronawirusem i śmierci 89-letniej mieszkanki powiatu zgierskiego.
5 nowych zakażeń koronawirusem w Piotrkowie
W województwie łódzkim odnotowano 12 kolejnych zakażeń koronawirusem, z czego 5 przypadków dotyczy mieszkańców Piotrkowa. Informację o nowych zachorowaniach na Covid-19 podało w niedzielę po południu biuro prasowe wojewody łódzkiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat