Artykuły do tagu: wniosek

Wprowadzono nowe wnioski paszportowe
Chcecie wyrobić sobie paszport? Przypominamy, że teraz obowiązują nowe wnioski. Nie trzeba już podawać miejsca stałego pobytu, ale należy podać adres do korespondencji. Zrezygnowano też między innymi z rysopisu i informacji o znakach szczególnych. Ale na tym nie koniec.
Warto składać wniosek o emeryturę w czerwcu?
Wysokość emerytury może być uzależniona od tego, kiedy złożony zostanie wniosek. Wpływ na taką sytuację ma tzw. schemat waloryzacji składek zewidencjonowanych na koncie w ZUS. Będzie on niekorzystny dla osób, które wnioski emerytalne złożą w czerwcu, przez co warto zastanowić się czy nie lepiej poczekać z tym do lipca.
Dodatkowy nabór na wymianę pieców
Od 12 października trwa dodatkowy nabór wniosków do „Programu ograniczania niskiej emisji". Na mieszkańców czeka nawet 40% dofinansowania na modernizację przydomowych kotłowni.
Kiedy złożyć wniosek o emeryturę od obniżonego wieku emerytalnego?
Od 1 października 2017 r. wchodzą w życie przepisy obniżające wiek emerytalny do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Z obniżenia wieku emerytalnego w ostatnim kwartale tego roku skorzystać może dodatkowo 331 tys. osób w kraju. W woj. łódzkim do ZUS może dodatkowo wpłynąć ok. 23 tysięcy wniosków o emeryturę. ZUS wnioski zacznie przyjmować już 1 września.
Hala balonowa:Jest wniosek o uzasadnienie wyroku
Jest wniosek prokuratury w Piotrkowie o pisemne uzasadnienie wyroku w sprawie zakupu hali balonowej. Po otrzymaniu wszystkich dokumentów prokuratura podejmować będzie decyzje o ewentualnym złożeniu apelacji w tej sprawie.
23 kwietnia ukazało się nowe obwieszczenie Ministra Gospodarki w sprawie wysokości dodatku energetycznego na okres od 1 maja do 30 kwietnia 2015 roku.
W tym roku rolnicy po raz kolejny mogą ubiegać się o dopłaty do zużytego materiału siewnego. W siedzibie piotrkowskiego oddziału Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa pracownicy Agencji Rynku Rolnego w Łodzi pomagali w wypełnieniu odpowiednich dokumentów.
Chcą odwołać starostę
Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Bełchatowskiego (26.03.2014 r.) na ręce jej przewodniczącego Edwarda Olszewskiego wpłynął wniosek o odwołanie Starosty Szczepana Chrzęsta.
Mieszkańcy ul. Krakowskiej protestują przeciwko nadaniu rondu imienia Lecha Kaczyńskiego. Argumentują to faktem, iż wymieniona osoba nic dla Radomska nie zrobiła.
Chcesz mieszkać przy Zamurowej? Złóż wniosek!
Uwaga Piotrkowianie! Od poniedziałku (17 lutego) można składać wnioski o przyznanie mieszkania w bloku powstającym przy ul. Zamurowej na Starym Mieście.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat