Artykuły do tagu: wiosna

 Spalili i utopili marzannę

Chociaż za oknem tego nie widać, kalendarz od 21 marca nieodwołalnie pokazuje wiosnę. Sprawę ostatecznie – zgodnie ze staropolskim zwyczajem – przypieczętowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wolborzu, topiąc marzannę.
Wolborskie bociany czekają na wiosnę
Na terenie Centrum Logistycznego Auchan w Wolborzu pojawiły się dwa bociany. Ptaki wyglądały na zdezorientowane zalegającym o tej porze śniegiem i niską temperaturą.
Dorota Gardias opowiadała o modzie
Kocha modę, ubiera się (również) w sieciówkach, wspiera młodych, jeszcze nieznanych polskich projektantów, poleca zakupy w second handach - Dorota Gardias była gwiazdą niedzielnej imprezy "Wiosenne Pokazy Mody" w galerii Focus Mall w Piotrkowie.
Wycinają stare i sadzą nowe drzewa
Wycinają stare i zagrażające bezpieczeństwu, sadzą nowe. W Bełchatowie służby miejskie przystąpiły do przedwiosennej pielęgnacji drzew.
Pogoda jak w przysłowiowym Marcu. Czy się ustabilizuje ?
Deszcz, śnieg, burza, wiatr, mróz, te i kilka innych zjawisk od kilku dni doświadczamy w naszym kraju. Czy pogoda się ustabilizuje ?
Chłodno i wilgotno. Pogoda wczesnowiosenna na dłużej.
Nagłe ocieplenie, roztopy, wiatr i przelotne deszcze. Czyli dalszy ciąg odwilży.
„My mamy klucze!” – rozpoczęła się Wiosna Żaków
Kolorowym korowodem do Amfiteatru Miejskiego rozpoczęła się dziś Wiosna Żaków 2012 w Piotrkowie.
Wszystkich studentów, pracowników oraz mieszkańców Rada Samorządu Studentów zaprasza na Wiosnę Żaków 2012.
Działa już fontanna miejska w parku im. Jana Pawła II w Piotrkowie, a to najlepszy dowód na to, że sezon wiosenno-letni właśnie się rozpoczął.
Podstawówka w Przygłowie powitała wiosnę
Szkoła Podstawowa w Przygłowie powitała wiosnę pod hasłem zdrowego i ekologicznego stylu życia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat