Artykuły do tagu: wiosna

W tym roku prawdziwej wiosny nie będzie ?
Dynamiczna sytuacja pogodowa, utrudnia sprecyzowanie prognozy.
„Starajmy się nie dokarmiać dzikich zwierząt”
- Starajmy się nie dokarmiać dzikich zwierząt - przypomina Paweł Kowalski z Osady Leśnej w Kole.
Z Katarzyną Cichopek o zdrowiu i urodzie
Już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia, w Galerii Olimpia w Bełchatowie gościem targów zdrowia i urody będzie aktorka Katarzyna Cichopek.
Pogoda uniemożliwia uruchomienie fontanny znajdującej się w parku imienia Jana Pawła II w Piotrkowie. Niewykluczone, że woda popłynie w niej dopiero w maju.
Fontanna będzie na razie nieczynna
Pogoda uniemożliwia uruchomienie fontanny znajdującej się w parku imienia Jana Pawła II w Piotrkowie. Niewykluczone, że woda popłynie w niej dopiero w maju.
Warunki na chodniku wołały o „pomstę do nieba”
O tym, że chodniki w mieście nie wszędzie są odśnieżone postanowił poinformować nad radny Jan Dziemdziora.
Piotrków: Wiosny na razie nie będzie
Wiosny na razie nie będzie. Dzisiaj i jutro spadnie kilkanaście centymetrów śniegu.
Zima trzyma. Kiedy będzie ciepło?
“Mam już dość tego zimna”, “niech już będzie ciepło”. “kiedy będzie wiosna...” – to najczęstsze życzenia i pytania, jakie sobie od jakiegoś czasu zadajemy.
Wiosna w wolborskim Gimnazjum


Jak zorganizować Turniej Rodzinny? Okazało się, że to nie takie trudne, co udowodnili uczniowie z klasy IIa, którzy pierwszego dnia wiosny pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego podsumowali projekt edukacyjny.
Jak piotrkowianie czasem gospodarowali
Zanim w Polsce oficjalnie zaczęto stosować zmianę czasu z zimowego na letni, piotrkowianie już jako jedni z pierwszych przesuwali wskazówki swych zegarów, by jak najlepiej wykorzystać dłuższe letnie dni.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat