Artykuły do tagu: wiosna

Na Juwenalia przygotowywali się w Insomni
Wczoraj w przeddzień Wiosny Żaków odbyła się pierwsza juwenaliowa dyskoteka w klubie Insomnia. Zabawa była przednia.
Już w czwartek 12 maja rozpocznie się Wiosna Żaków 2011 w Piotrkowie. Niżej prezentujemy plan koncertów i imprez.
Za oknem wiosna, czas by zagościła także w naszych szafach! Szukając nowych trendów i modnych inspiracji wystarczy zajrzeć do wiosennego katalogu Focus Mall Piotrków Trybunalski.
Focus Mall: Weekend pod znakiem mody
Było modnie, stylowo i kolorowo. W sobotę i niedzielę do piotrkowskiej galerii Focus Mall zawitały najnowsze trendy sezonu wiosna 2011. Profesjonalne stylistki udzielały porad i konsultacji. Zaprezentowane zostały najnowsze trendy z wiosennych kolekcji sklepów znajdujących się na terenie Focusa.
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim przygotowało dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z okazji pierwszego dnia wiosny, grę miejską “Wagary na Starówce”. Jest to propozycja zabawy edukacyjnej, której celem jest przybliżenie historii i atrakcji turystycznych piotrkowskiego Starego Miasta.
Piotrków: Dwa tysiące ton piachu do sprzątnięcia
Na posypywanie dróg i chodników podczas minionej akcji “Zima” zużyto ponad dwa tysiące ton piasku. Teraz, gdy nie ma już śniegu, brudny piach zalega na ulicach, chodnikach i zatyka studzienki kanalizacyjne. Trzeba sprzątać – tego się nie uniknie. I tak będzie co roku, jeżeli zimą będzie konieczne posypywanie śliskich, miejskich nawierzchni.
Region: Jesienią przyszedł czas na wiosnę
Po jesiennej słocie, wichurach i intensywnych opadach deszczu w całym kraju, również w naszym regionie, nastała wiosna. Dziś przy wspaniałej słonecznej pogodzie wiele osób wybrało się na spacer do lasu, a niektórzy nawet wyciągnęli zakurzone grille.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat