Artykuły do tagu: widowisko

Niezwykłe widowisko w Rynku Trybunalskim
W sobotę (23.07) odbyła się premiera trzeciej części pokazu „800 lat Piotrkowa – dzieje w kalejdoskopie”.
Dzieje Piotrkowa w kalejdoskopie. Zobacz trójwymiarowe widowisko!
Widzieliśmy już dwie części, pora na trzecią – ostatnią. W sobotę w Rynku Trybunalskim mieszkańcy będą mogli obejrzeć „800 lat Piotrkowa – dzieje w kalejdoskopie” - trójwymiarowe widowisko.
Misterium Męki Pańskiej. Wiernym nie przeszkodził deszcz i wiatr
Mimo deszczu i wiatru tłumy wiernych uczestniczyły w środę w tradycyjnym widowisku pasyjnym, które rozegrało się na ulicach Piotrkowa.
Widowisko pasyjne na ulicach Piotrkowa
W Wielką Środę mieszkańcy Piotrkowa tradycyjnie będą mogli oglądać widowisko pasyjne.
Królewna Śnieżka ON ICE w łódzkiej Atlas Arenie
Po wielkim zeszłorocznym sukcesie przedstawienia Peter Pan ON ICE, Wild Rose UK Production powraca do Polski z nowym znakomitym show – Królewna Śnieżka ON ICE. Już w czwartek (18 grudnia) w łódzkiej Atlas Arenie w godzinach 15.30 i 18.00.
Misterium Męki Pańskiej w Piotrkowie
Już po raz ósmy na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego zorganizowane zostanie widowisko pasyjne. Misterium Męki Pańskiej odbędzie się dziś (w Wielką Środę). Uroczystość rozpocznie się o godzinie 18.30 w kościele Najświętszego Serca Jezusowego.
Tomaszów: W sobotę walczyli nad Pilicą
Rekonstrukcja historyczna "Front Zimowy 1914/15 nad Pilicą" przyciągnęła do Skansenu Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim rzesze zwiedzających. Niska temperatura nie przeszkodziła, każdy chciał zobaczyć pokaz kaskaderów na koniach, pokaz pirotechniczny i oczywiście same walki.
Piotrków: Pieniądze pójdą na Imieniny
Planowany przez Bogusława Wołoszańskiego Piotrkowski Festiwal Historyczny nie odbędzie się.
„Arciszewski” na zdjęciach
160 fotografii z ubiegłorocznego widowiska historycznego KMICIC EUROPY CZYLI SĄD NAD KRZYSZTOFEM ARCISZEWSKIM można oglądać w piotrkowskim Muzeum. Wczoraj w Zamku Królewskim odbył się wernisaż wystawy nawiązującej do przedstawienia. Jej organizatorem jest Towarzystwo Fotograficzne F CZTERY.
Piotrków: Obchodzono święto pułkowe
Pokaz szermierki, musztry, wystawa militariów wreszcie rekonstrukcja historyczna walk 86 pułku piechoty we wrześniu 1939 roku to wszystko można było zobaczyć dziś na Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Muzeum w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat