Artykuły do tagu: wiara

Festiwal Nadzieja w Piotrkowie
Około 300 osób przyjechało na 14. Ogólnopolski Festiwal Nadzieja połączony z 4. Festiwalem Młodych w Polsce. Wydarzenie odbywa się w piotrkowskiej hali Relax.
Korowód świętych na ulicach Piotrkowa
We wtorkowy wieczór ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszedł korowód świętych. Część uczestników przebrała się za swojego patrona lub ulubionego świętego.
Widowisko pasyjne w Piotrkowie
Ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszło Misterium Męki Pańskiej. To już 11 widowisko pasyjne w mieście.
Ks. Piotr Pawlukiewicz w Piotrkowie
3 grudnia 2013 (wtorek) o godzinie 17.00 w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Pijarskiej 4 odbędzie się spotkanie z Ks. Piotrem Pawlukiewiczem. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Divine Mercy.
Region: Zelowski pastor wymienia opony
Nie bluźni. Nie złorzeczy. Wymienia opony. Czasem się zdenerwuje, bo jest tylko zwykłym człowiekiem. Stara się jednak żyć według Pisma, bo od kilkunastu miesięcy przewodniczy grupie zelowian jako pastor Kościoła Bożego w Chrystusie. Do tego jest miejscowym radnym i (co podkreślają mieszkańcy) sympatycznym człowiekiem.
Ks. Boniecki: „Diabeł rozrywkowy jest nieszkodliwy”
Gościem Marcina Cecotki w programie „O tym się mówi” był ksiądz Adam Boniecki - były redaktor naczelny „Tygodnika Powszechnego”.
06.08.2007 15:12
Rozmowa z księdzem Arkadiuszem Lechowskim z Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Piotrkowie. Od lat jest wielbicielem górskich wypraw, podczas których, jak sam mówi spotyka się z Bogiem i sobą samym. Jako osoba duchowna głęboko wierzy, że powołanie daje człowiekowi możliwość wyboru, jak chce żyć.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat