Artykuły do tagu: weterynarz

Ranking najlepszych weterynarzy
Który lekarz weterynarii jest naprawdę dobry, a któremu zależy jedynie na pieniądzach? Gdzie warto udać się z chorym zwierzęciem? Oto ranking najlepszych przedstawicieli tego zawodu w naszym regionie.
Umierała na oczach mieszkańców
Chore i błąkające się zwierzę przez kilkanaście godzin czekało na pomoc. Ostatecznie zostało uśpione. Zwłoki zwierzęcia zostaną przebadane przez lekarzy weterynarii. W przypadku wykrycia wścieklizny okoliczni mieszkańcy zostaną o tym bezzwłocznie powiadomieni.
23.04.2013 14:18
Ze strzelbą na strusia
Spłoszone konie, pędzące strusie, ranne psy. Przynajmniej kilka razy w roku agresywne zwierzęta pojawiają się na ulicach miasta, gmin. To nie lada problem dla samorządów. Ani w mieście, ani w powiecie nie ma bowiem „strzelby Palmera” dzięki której w sposób bezpieczny można takie zwierzę uśpić . O jej zakup od lat apeluje Tadeusz Płyk, powiatowy lekarz weterynarii.
Wyleczyli kotkę i labradora
Dzieci z Przedszkola Samorządowego oraz Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Wolborzu w ramach cyklu ,,Poznajemy zawody” uczestniczyły w spotkaniu z lekarzem weterynarii.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat