Artykuły do tagu: weekend

Książka na weekend – opowieść o bokserze z Auschwitz
W tym tygodniu proponujemy dwie książki, których tematyka wiąże się z czasem II wojny światowej i z życiem w obozach. Opowieść o bokserze z Auschwitz doczekała się także ekranizacji, którą można będzie obejrzeć w kinach. Do tego zestawu dokładamy jeszcze jedną propozycję – thriller psychologiczny z zaskakującym zakończeniem.
Książka na weekend - w poszukiwaniu zaginionego szczęścia
Trzymające w napięciu i dające nadzieję – tak w sumie można scharakteryzować wszystkie polecane w tym tygodniu książki. Wśród nowości znajdziecie też najnowszą powieść jednej z najpopularniejszych polskich autorek kryminałów, Katarzyny Puzyńskiej. Dreszcze wywołają nie tyle chłodne już wieczory, co zaplanowana przez autorów akcja i fabuła.
Prognoza pogody na weekend
Jakiej pogody możemy się spodziewać w ten weekend? O tym Łowcy Burz Łódzkie.
Książka na weekend – nauki Bruce’a Lee we wspomnieniach córki mistrza kung fu
Tym razem proponujemy lekką książkę nie tylko dla pań – pani na włościach, a także książkę z naukami i przemyśleniami mistrza kung fu – Bruce’a Lee. Do tego zestawu dokładamy zbiór opowiadań Seweryny Szmaglewskiej.
Synoptyk IMGW: sobotni poranek - poza wschodnią Polską - pogodny, ale później więcej chmur
Sobotni poranek raczej w miarę pogodny, choć w ciągu dnia zachmurzenie będzie wzrastać; wyjątek to wschodnia Polska, gdzie rankiem będzie więcej chmur - prognozuje w rozmowie z PAP synoptyk IMGW Szymon Ogórek. Sobota będzie cieplejsza niż piątek, ale temperatura nie przekroczy 20 st. C.
27.08.2021 10:04
Pogoda na weekend
Końcówka sierpnia nas nie rozpieszcza. Pogoda bardziej przypomina jesień niż lato. Czy tak samo będzie w weekend?
Książka na weekend - Nowe powieści Marcela Mossa i Stephena Kinga
W tym tygodniu sięgamy po nowe propozycje jednego z najpopularniejszych w Polsce autorów thrillerów z kraju nad Wisłą i mistrza grozy zza oceanu – Stephena Kinga. Ale tradycyjnie – mamy też propozycję z innej beczki. Powieść obyczajową, nie tylko dla pań. I nie tylko dla mężatek.
Nieodkryte miejsce na rodzinny spacer i weekendowy pobyt dla piotrkowian
Ponad 25 hektarów terenu, atrakcje dla dzieci i dorosłych, dobra kuchnia i atrakcyjny nocleg, zaledwie 40km od Piotrkowa?! W Malutkich, czyli sielankowej miejscowości położonej na skraju leśnego kompleksu nieopodal Radomska.
Książka na weekend – kryminał o handlu ludźmi. Udany debiut pracownicy UJK
Nie zdarza się często, że debiutujący na rynku autor od razu zyskuje pozytywne recenzje uznanych pisarzy w branży. A tak stało się w przypadku Joanny Dulewicz, która pracę naukową na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego połączyła z pisaniem kryminałów. Ale to nie jedyna propozycja na ten weekend, bo mamy też nową pozycję Bartosza Szczygielskiego i coś dla miłośników gatunku fantasy – powieść Grzegorza Bobina.
Pogoda na weekend w regionie piotrkowskim
Według Łowców Burz ŁÓDZKIE w ten weekend możemy się spodziewać pięknej pogody. W niedzielę jednak może silnie wiać.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat