Artykuły do tagu: wataha

Piotrkowscy rugbyści nie próżnują
Rugbyści piotrkowskiej Watahy wzięli udział w towarzyskim turnieju, zorganizowanym przez działaczy WSR Werewolves Wąbrzeźno. Piotrkowianie wsparci przez przyjaciół z łódzkich Srok rywalizowali m.in. z zespołami z Ciechanowa oraz Pruszcza Gdańskiego, ci ostatni kilka dni wcześniej dotarli do finału Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7, w którym ulegli ostatecznie warszawskiej Skrze.
25.04.2019 09:18
Wataha zagra w barażach
Rugbyści piotrkowskiej Watahy wzięli udział w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7, który odbył się na boisku warszawskiej Skry. Piotrkowianie przegrali z obydwoma grupowymi rywalami 0:52 z Tytanem Gniezno i 0:24 z Rugby Wrocław i o awans do dalszej fazy rozgrywek będą walczyć w barażach.
Piotrkowscy rugbyści przygotowują się do sezonu
Rugbyści Watahy 20 kwietnia zainaugurują 1. rundę Mistrzostw Polski Rugby League 7, tymczasem w 13 kwietnia w Moszczenicy rozegrali mecz sparingowy z zespołem Rugby Club Bełchatów.
Przyłącz się do Watahy
Zawodnicy jedynego w Piotrkowie Trybunalskim zespołu rugby zapraszają na treningi. Reprezentanci Watahy ćwiczą w każdy wtorek i piątek na piotrkowskim Orliku przy ulicy Broniewskiego.
 Przyłącz się do piotrkowskiej WATAHY
Chciałbyś zacząć trenować rugby? Powinieneś przyjść na trening piotrkowskiej WATAHY, w okresie zimowym, czyli do końca lutego, zawodnicy tego zespołu będą trenować w Hali Relax. Zajęcia będą się odbywać w każdy piątek od 21.30 do 23.00.
Wataha świętowała sukces
W piątek odbyło się zakończenie sezonu Rugby League. Przypomnijmy, że piotrkowski zespół Wataha zdobył wicemistrzostwo kraju.
 Piotrkowianie wicemistrzami Polski Rugby League 2017
Zawodnicy Watahy, jedynej piotrkowskiej drużyny grającej w Rugby League zostali wicemistrzami Polski. W meczu finałowym, który odbył się w Bełchatowie na stadionie Powiatowego Centrum Sportu, piotrkowianie ulegli najstarszej drużynie, grającej w tę odmianę rugby, czyli łódzkim Srokom 0:54.
Jeszcze tylko jeden turniej
Rugbyści piotrkowskiej Watahy walczą o awans do finału Mistrzostw Polski Rugby League XIII. Ostatni turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę w Popowie Głowieńskim (powiat zgierski). Początek imprezy o godzinie 10.00.
Piotrkowscy rugbyści odbiorą tytuł mistrzom?
II Turniej o Mistrzostwo Polski Rugby League odbył się w Tomaszowie Mazowieckim, gospodarze, czyli Wild Bears Tomaszów Mazowiecki są obecnymi mistrzami, nie mieli jednak szans z piotrkowską Watahą, którą wygrała wszystkie spotkania.
 Święto rugby w Moszczenicy
Piotrkowscy rugbyści już w sobotę, 2 września wezmą udział w I Turnieju Mistrzostw Polski w Rugby. Impreza odbędzie się podczas festynu pod hasłem Pożegnanie Lata z GOKiS-em, który zostanie zorganizowany w Moszczenicy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat