Artykuły do tagu: walka

Robert Krasoń zwyciężył w Kleszczowie (GALERIA)
Piotrkowianin Robert Krasoń pokonał Wiktora Waszczuka w pojedynku, który obaj zawodnicy stoczyli w ramach gali HFO Solpark w Kleszczowie. Przewaga fightera z Piotrkowa Trybunalskiego rosła w tej konfrontacji z każdą minutą. Ostatecznie po 3-rundowej walce Krasoń zwyciężył decyzją sędziów.
Powiatowe obchody pamięci w Wolborzu
W niedzielę o 16:00 na Cmentarzu Parafialnym w Wolborzu odbędą się Powiatowe Obchody Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Na uroczystość zapraszają Starosta Piotrkowski Piotr Wojtysiak i Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros.
Wolborzanin w Polsat Sport Fight [Aktualizacja]
Marcin Krakowiak zwyciężył w pojedynku w federacji Fight Exclusive Night w warszawskiej COS Torwar, który stoczył w sobotę (16 marca). Walka transmitowana była kanale Polsat Sport Fight.
Piotrkowska Kapela Spod Dębu najlepsza
Piotrkowska Kapela Spod Dębu wygrała II Ogólnopolski Festiwal Kapel Podwórkowych. Podczas Kresowego Jarmarku Mariackiego, na brzeskim rynku od 21 do 23 września rywalizowały ze sobą kapele z całej Polski.
Nowe święto państwowe obchodzono także w Piotrkowie
Powiat piotrkowski pamięta o mieszkańcach wsi zamordowanych podczas II wojny światowej. Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej, czyli nowo ustanowione święto państwowe obchodzono także w naszym regionie. Z tej okazji w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyła się konferencja naukowa poświęcona historii chłopów zaangażowanych w walkę zbrojną lub pomoc partyzantom.
Ukradli umywalkę z publicznej toalety
Umywalka razem z baterią z toalety piotrkowskiej galerii handlowej padła łupem złodziei. W związku z tym, że sprawcy to recydywiści, grozi im nawet do 7,5 roku więzienia.
Z przykrością informujemy, że planowana na 11 maja br. gala mma w Piotrkowie Trybunalskim nie odbędzie się w tym terminie.
Wybrali Ring Card Girls federacji Modern Gladiators
W sobotę w piotrkowskim klubie Sensi odbył się casting na Ring Card Girls federacji Modern Gladiators. Z 200 dziewczyn organizatorzy wybrali finałową 10-tkę, która przystąpiła do dwuetapowej rywalizacji. W jury zasiedli Piotr Prokopiuk oraz Damian Fidala.
Sześciu zawodników z Piotrkowa na podium
Na początku kwietnia zawodnicy z Piotrkowa wyruszyli na Puchar Świata w sztukach walk Combo. Pojedynki rozgrywane były na Węgrzech koło Budapesztu.
Damian Fidala powalczy na gali w Piotrkowie
Miło nam jest poinformować wszystkich lokalnych fanów sportów walki, że jedną z gwiazd pierwszej gali mma w Piotrkowie Trybunalskim, która odbędzie się już 11 maja w hali Relax będzie mieszkający na co dzień w Piotrkowie Damian Fidala.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat